خدمات

فریت بار به آتلانتا با مناسب ترین هزینه حمل

فریت بار به آتلانتا
Rate this post

فریت بار به آتلانتا با مناسب ترین هزینه حمل از فرودگاه تهران

 

فریت بار به آتلانتا با بهره گیری از پرسنلی کارکشته در تخصص ما است. اگر مسافرید و اضافه بار دارید، اگر قصد ارسال لوازم منزل و یا بار تجاری، از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه آتلانتا را دارید برای فریت بار با مجموعه ما تماس بگیرید و خیال خود را از سالم رسیدن بارتان در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه آسوده نمائید، این مجموعه مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار را دارد و در ضمن پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

 

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه: 02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل: 09129641145 

 

فریت بار دات کام، میتواند خدمات بسته بندی بار و فریت بار به آتلانتا (ارسال بار به آتلانتا) را برعهده بگیرد. شهر آتلانتا در کشور آمریکا واقع شده و از جمله شهرهایی است که مهاجرین ایرانی در آن ساکن هستند. این مهاجرین به دلایل مختلف در تماس با کشور مادری خود، ایران می باشند. این دلایل شامل مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی است، که باعث ارتباط روزمره بین ایرانیان مقیم آتلانتا و ایران می شود.
برای رفع نیاز ایرانیان مقیم آتلانتا که متقاضی ارتباط با کشور خودشان می باشند، مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی آتلانتا در این شهر وجود دارد، وجود این فرودگاه در شهر آتلانتا سبب شده مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آتلانتا از طریق فریت بار به آتلانتا انجام بگیرد.
اگر قصد ارسال بار به آتلانتا (فریت بار به آتلانتا) را گرفتید، وب سایت تخصصی فریت بار دات کام مجری هوایی بار، به شما در انجام این کار کمک خواهد نمود. این مجموعه انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل میگیرد، پس از اینکه بار شما را بصورت اصولی بسته بندی نمود تا طی پروسه حمل به آتلانتا دچار آسیب نشود، امور گمرکی را در گمرک فرودگاه امام و جهت حمل بار شما به آتلانتا انجام خواهد داد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به آتلانتا صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به آتلانتا.
فریت بار اضافه بار مسافری به آتلانتا.
فریت بار لوازم منزل به آتلانتا.
فریت بار تجاری به آتلانتا.

مدارک لازم جهت فریت بار به آتلانتا از فرودگاه امام در تهران

وقتی تصمیم به فریت بار به آتلانتا گرفته باشید از دید قانون باید بازرگان و یا مسافر باشید که در هر دو حالت و وقتی بارشما کم حجم و نسبتا سبک باشد فریت بار به آتلانتا (ارسال بار به آتلانتا) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای حصول به این امر نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. البته در مواقعی که بلیط و پاسپورت حاضر نیست و شما تصمیم بگیرید بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال نمایید. مجموعه فریت بار دات کام تمامی مراحل این انتقال را مدیریت می نماید و نیازی به ارئه بلیط و پاسپورت نخواهد بود.

اگر بار شما حاوی یکی از موارد: فرش، مواد غذایی و یا صنایع دستی باشد محموله شما تجاری محسوب میشود، در این موارد ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی جهت انجام تشریفات گمرکی در بیشتر موارد الزامی می باشد، اما از آنجایی که مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، تجربه زیادی در انجام امور گمرکی در جهت حمل بار به آتلانتا را دارد، می تواند از کارت بازرگانی همکاران برای ارسال محموله شما به آتلانتا استفاده نماید، اگر شما قصد ارسال بار تجاری دارید اما کارت بازرگانی شما حاضر نیست تنها کافیست این مسئله را به همکاران مجموعه وب سایت فریت دات کام اطلاع دهید.

برای ارسال بار از فرودگاه امام حضور یا عدم حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع تفاوتی ندارد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، از درب منزل، دفتر و انبار بارتان را از شما تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام خواهد داد، و سپس تمام مراحل امور گمرکی بارتان را انجام می دهد تا بتوان با را بصورت هوایی منتقل نمود. همانطور که قبلا ذکر شد،  حضور و یا عدم حضور شما به عنوان ارسال کننده بار در باربری فرودگاه امام ضرورتی ندارد اما اگر خواستید حضورتان در فرودگاه بلامانع است.
ممکن است شما تصمیم بگیرید بدون اینکه خودتان به آتلانتا بروید ،برای دوستان و آشنایان خود در آتلانتا سوغاتی بفرستید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر آتلانتا فریت می نماید. فریت بار به آتلانتا الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به آتلانتا، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به آتلانتا طی 4 تا 5 روز به مقصد می رسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارائه شده به شما ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به آتلانتا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سرویس های متنوعی جهت حمل هوایی بار به آتلانتا دارد. بار شما در هر سایز و وزنی که باشد قابل ارسال توسط این مجموعه می باشد، اگر شما مسافر یا تاجر هستید میتوانید تمام مراحل شامل، بسته بندی تخصصی و انجام امور گمرکی برای ارسال بار به آتلانتا (فریت بار به آتلانتا) را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به آتلانتا بصورت ذیل میباشد:

الف) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آتلانتا

قطعا به این نکته دقت داشته باشید، که بسته بندی جهت فریت بار به آتلانتا، با باری که از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال می شود بسیار متفاوت است. در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمی گیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود. که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. لذا جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.
توجه داشته باشید، تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به آتلانتا و دیگر شهرهای ایالات متحده آمریکا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود، بار شما با هزینه شما در فرودگاه آتلانتا معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به آتلانتا می باشد.

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به آتلانتا

در صورتی که عازم آتلانتا هستید و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی رنج میبرید، به خود نگرانی راه ندهید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به آتلانتا میباشد. چون هزینه فریت بار به آتلانتا حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز می باشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد، بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به آتلانتا ( مناسب ترین نرخ فریت بار به آتلانتا) صادر می گردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با دستی باز و خیالی راحت بسوی آتلانتا پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به آتلانتا

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به آتلانتا را دارید؛ با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آتلانتا بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به آتلانتا، صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی می باشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به ایالات متحده آمریکا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا می باشد.

د) فریت بار لوازم منزل به آتلانتا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به آتلانتا می باشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به آتلانتا مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده می کنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل می گردد. و با بهترین نرخ حمل بار به آتلانتا فرستاده می شود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به ایالات متحده آمریکا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت فریت بار به آتلانتا

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آتلانتا

2. ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به آتلانتا

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آتلانتا با بهترین نرخ حمل بار به آتلانتا و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در آتلانتا

پس از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه آتلانتا، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر آتلانتا با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار شما به شهر آتلانتا را اعلام می نماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد.
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

اگر میخواهید آرامش خیالتان حفظ شود بهتر است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته جویای وضعیت بارتان شوید. چون کارمندان شرکت هواپیمایی تلاش مازادی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

پس از اطمینان از حصول بارتان به آتلانتا می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی مازاد برمبلغ حمل بار به آتلانتا برای ارائه این مدرک از شما دریافت خواهند نمود.

ارسال بار به آتلانتا تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات آمریکا می باشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به آتلانتا در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز می باشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد. پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها متفاوت می باشند.

گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه آتلانتا قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.