خدمات

فریت بار به آتن با قیمتهای مناسب حمل بار

فریت بار به آتن
4.6/5 - (67 امتیاز)

فریت بار به آتن در یونان از باربری فرودگاه امام

فریت بار به آتن در تخصص تیم حرفه ای ما است. فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه آتن را به مجموعه ما سپرده و از به سلامت رسیدن بار خود در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بهره بجویید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار بوده و از پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه: 02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

فریت بار دات کام، مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به آتن ( ارسال بار به آتن ) میباشد. شهر آتن یکی از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور یونان می‌باشد. این جمعیت مهاجر به علت های بسیاری در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم آتن و ایران به طور روزمره درحال انجام هست.
با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم آتن که احتیاج به ارتباط با کشور خودشان را دارند، مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی آتن دراین شهر وجود دارد. به علت وجود این فرودگاه در شهر آتن مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آتن ازطریق فریت بار به فرودگاه بین المللی آتن انجام میگیرد.
وب سایت فریت بار دات کام مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به آتن (فریت بار به آتن) یاری خواهد رساند. این مجموعه قادر خواهد بود انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل بگیرد ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به آتن امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به آتن انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به آتن صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به آتن.
فریت بار اضافه بار مسافری به آتن.
فریت بار لوازم منزل به آتن.
فریت بار تجاری به آتن.

مدارک لازم جهت فریت بار به آتن

در صورتی که شما در پی فریت بار به آتن باشید از لحاظ قانونی میبایست یا تاجر باشید و یا مسافر.در هر دو صورت و در حجم کم و خرده بار، فریت بار به آتن (ارسال بار به آتن) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. مسافرین به آتن  نیاز به بلیط و پاسپورت خواهند داشت. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال مینمایید. مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارائه آن مدارک نخواهید داشت.

ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد. بر فرض مثال درخواست شما فریت بار به آتن، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به آتن این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به آتن نیز اقدام کند. اگرکارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع الزامی نمیباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود هستید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر آتن فریت مینماید. فریت بار به آتن الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به آتن ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به آتن طی 4 تا 5 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت فریت بار به آتن

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به آتن میباشد. از چند عدد چمدان گرفته تا بارهایی با وزن تناژ حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به آتن را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به آتن بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آتن

قطعا به این نکته دقت داشته باشید، که بسته بندی جهت فریت بار به آتن، با باری که از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال میشود بسیار متفاوت است. در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود. که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمیپردازد. لذا جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به آتن

در صورتی که عازم آتن هستید و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی رنج میبرید. به خود نگرانی راه ندهید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به آتن میباشد. چون هزینه فریت بار به آتن حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به آتن ( مناسب ترین نرخ فریت بار به آتن ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با دستی باز و خیالی راحت بسوی آتن پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به آتن 

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به آتن را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آتن بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به آتن، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به یونان دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به آتن، حمل هوایی اسباب منزل

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به آتن میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به آتن مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد و با بهترین نرخ حمل بار به آتن فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به یونان را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به آتن

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به آتن

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به آتن

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آتن با بهترین نرخ حمل بار به آتن و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

نکاتی مهم در هنگام تحویل بار هوایی در شهر آتن

پس از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه آتن، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر آتن با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار شما به شهر آتن را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی کنید. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به آتن می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به آتن میباشد.

ارسال بار به آتن تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات یونان میباشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود  و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به آتن در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه آتن قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.