خدمات

فریت بار به اوکلاهما سیتی با نازلترین نرخ

فریت بار به اوکلاهاما
4.4/5 - (52 امتیاز)

فریت بار به اوکلاهما سیتی در ایالات متحده آمریکا

فریت بار به اوکلاهما را با خیالی راحت به تیم حرفه ای ما بسپارید. شما می توانید با کمک از فریت بار، اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه شهر اوکلاهما ارسال نمایید. این مجموعه با داشتن مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و داشتن پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی می تواند کالای شما را با سلامت کامل در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به اوکلاهما ارسال نماید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

 

فریت بار دات کام، مجری فریت بار به اوکلاهما است. شهر اوکلاهما به عنوان یکی از شهرهای ایالات متحده آمریکا پذیرنده مهاجرانی ایرانی زیادی بوده. این جمعیت مهاجر به دلایل گوناگونی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. اغلب این مبادلات بصورت مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی است.
با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم اوکلاهما به مبادلات مذکور با کشورشان مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی ویل راجرز اوکلاهما دراین شهر وجود دارد و بسیاری از بار ارسالی از ایران از طریق این مرکز انجام می گیرد.
وب سایت فریت بار دات کام به عنوان مجری هوایی بار، فریت بار شما به اوکلاهما انجام خواهد داد. فرایند کار این مجموعه بدین صورت است که انواع بار را در محل منزل، انبار، یا محل کار از شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به اوکلاهما امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به اوکلاهما انجام خواهد داد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

انجام بسته بندی های لازم بار جهت فریت بار به اوکلاهما بطور تخصصی.
فریت بار اضافه بار مسافری به اوکلاهما.
فریت بار لوازم منزل به اوکلاهما.
فریت بار تجاری به اوکلاهما.

مدارک لازم جهت فریت بار به اوکلاهما از ایران

از مدارک لازم جهت فریت بار به اوکلاهما داشتن بلیط و پاسپورت است. بدون نیاز به بلسط و پاسپورت نیز می توانید بار خود را به مقصد ارسال کنید. در این مواقع مجموعه فریت بار وارد عمل شده و شما را در ارسال بار خود به مقصد بدون نیاز به پاسپورت و بلیط یاری می رساند.
در صورتی که بار ارسالی شما فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به اوکلاهما باشد که بار تجاری محسوب می شود. علاوه بر مدارک فوق مدارک دیگری همانند فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی نیز جهت انجام تشریفات گمرکی نیاز خواهد بود.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به اوکلاهما این امکان را دارد که با کارت بازرگانی همکاران ارسال بار شما به اوکلاهما را انجام دهد و نیاز شما را به داشتن کارت بازرگانی مرتفع سازد.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع الزامی نمیباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و بدون نیاز به حضور شما حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد. زمانی که شما مسافر نباشید و نیازمند ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود هستید فریت بار دات کام کار شما را آسان کرده و این کار را بدون مداخله شما انجام خواهد داد به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به اوکلاهما ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. در صورت تمایل حضور شما در فرودگاه بلامانع است.

بطور معمول طی 4 تا 5 روز بار شما به اوکلاهما میرسد. زمان دقیق ارسال بار در رزرو کتبی ارائه شده به شما درج شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت فریت بار به اوکلاهما

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، ارائه دهنده خدمات متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به اوکلاهما میباشد. از چند عدد جعبه کوچک تا بارهایی با وزن تناژ شامل لوازم منزل شما را شامل میشود. به مجموعه ما اطمینان کنید و تمام عملیات ارسال بار خود را به ما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام بهره مند شوید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به اوکلاهما بصورت ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار هوایی شما به اوکلاهما

اولین موردی که در ارسال بار به کشور دیگر باید توجه کرد نحوه بسته بندی آن است. بسته بندی بار ارسالی درون شهری با بسته بندی جهت فریت بار به اوکلاهما متفاوت است. درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد و در صورت پذیرش نیز ممکن است در پروسه حمل دچار آسیب شود. در چنین مواقعی هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب امتناع خواهد کرد و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت. در نتیجه بهتر است از روش های مطمئن و منطقی بابت انتقال بار خود استفاده نمایید. و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. همکاران ما با داشتن تجربه کافی بار شما را در هر وزنی بصورت استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظرتان می کنند. تنها چیزی که باید رعایت کنید سمپاشی جعبه های چوبی است. سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به اوکلاهما است. جعبه های چوبی جهت فریت به اوکلاهما و دیگر شهرهای ایالات متحده آمریکا می بایست سمپاشی شده و مدارک مبنی بر سمپاشی نیز ضمیمه بارنامه شود. در غیر این صورت با هزینه خود شما در فرودگاه اوکلاهما معدوم می گردد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به اوکلاهما

فریت بار دات کام مشکل محدودیت مقدار بار مجاز در پرواز های خارجی را مرتفع کرده است. هزینه فریت بار به اوکلاهما حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. در نتیجه مقرون به صرفه است که از فریت بار جهت ارسال بار خود استفاده کنید. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. مجموعه ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماید. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماید. پس از طی مراحل مذکور بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به اوکلاهما ( مناسب ترین نرخ فریت بار به اوکلاهما ) صادر گردیده و به همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.

بنابراین با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و هم از سالم رسیدن بار خود مطمئن هستید.

ج) فریت بار تجاری به اوکلاهما 

شما می توانید علاوه بر ارسال بار مسافری، بار تجاری خود را از طریق فریت بار دات کام ارسال کنید. فقط کافی است با تماس با مجموعه ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به اوکلاهما بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به اوکلاهما، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به ایالات متحده آمریکا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به اوکلاهما

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به اوکلاهما میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به اوکلاهما مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به ایالات متحده آمریکا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به اوکلاهما

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به اوکلاهما

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به اوکلاهما

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به اوکلاهما با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در اوکلاهما

از نکات اولیه که پس از انجام فریت بار باید در نظر گرفته شود در دسترس بودن شماره تلفن ارائه داده شده به شرکت هواپیمایی است تا شما را از رسیدن بارتان به مقصد مطلع سازند. توجه داشته باشید که جهت اطمینان بیشتر شماره دومی به غیر از شماره اول نیز به هواپیمایی اعلام نمایید تا در صورت دسترس نبودن شماره اول با شماره دوم تماس حاصل نمایند..

حتما به این نکته توجه داشته باشید. افراد شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس بهتر است در بیشتر مواقع خود شما پیگیر رسیدن مرسوله خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به اوکلاهما می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. از نکانت مهم دیگر در هنگام دریافت مرسوله مبالغی است که هواپیمایی از شما دریافت می کند و این مبالغ سوای از مبلغ حمل بار به اوکلاهما میباشد.
ارسال بار به اوکلاهما تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده آمریکا میباشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در نتیجه شما ناگزیر به پرداخت هزینه گمرکی، خدمات فرودگاهی و حداقل 48 ساعت هزینه انبارداری هستید. بطور معمول در همه فرودگاه ها بعد از طی 48 ساعت انبارداری بار به شما تحویل داده می شود. مبالغ مذکور در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت است. هزینه گمرکی بسته به قوانین دولت ها متفاوت است در نتیجه هزینه گمرکی بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.