خدمات

فریت بار به رم پایتخت ایتالیا ، با نازلترین قیمت حمل از ایران

فریت بار به رم
4.9/5 - (148 امتیاز)

ارسال بار به رم، ایتالیا، با نازلترین قیمت حمل هوایی از فرودگاه امام

 

فریت بار به رم و سایر شهر های کشور ایتالیا در تخصص ما است، پس با اطمینان خاطر این امر را به ما بسپارید. وب سایت تخصصی فریت بار دات کام مجموعه ای است با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری که اساس این مجوز ارائه خدمات حمل هوایی و فریت بار می باشد، شما می توانید فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از ترمینال بار فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا شهر رم در کشور ایتالیا را به این مجموعه بسپارید و مطمئن باشید پرسنل کار آزموده این مجموعه بار شما را در اسرع وقت، با مناسبترین نرخ و سلامت به شهر رم ارسال خواهند نمود.

 

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر پایانه هوشمند بار فرودگاه امام : 02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری، موبایل: 09129641145

 

ارسال بار به رم در ایتالیا و خدمات بسته بندی بار توسط مجموعه فریت بار دات کام انجام می شود. شهر رم در کشور ایتالیا از جمله شهرهایی می باشد که مهاجرین ایرانی در آن ساکن هستند. از این رو تبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی زیادی بین این مهاجرین با  ایران در حال انجام است.

برای انجام این مبادلات، وجود مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی رم کاملا کارگشاست. وجود این فرودگاه در شهر رم باعث شده است، مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به رم از طریق فریت بار به فرودگاه رم انجام گیرد. مجموعه فریت بار دات کام از این فرودگاه در این شهر جهت ارسال بار از تهران به رم و همچنین از سایر شهرهای ایران، استفاده می کند.

اگر خواستار ارسال حمل بار به رم در ایتالیا هستید، مجموعه فریت بار دات کام به شما کمک خواهد کرد. انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل این مجموعه تحویل گرفته می شود. سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت ارسال هوایی بار به رم به قسمت ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی منتقل میشود. امور گمرکی توسط مجموعه فریت بار دات کام در گمرکات کشور مبدا  می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ فریت بار به رم صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به رم ، ایتالیا
  • فریت بار اضافه بار مسافری به رم
  • فریت بار لوازم منزل به رم در کشور ایتالیا
  • فریت بار تجاری به شهر رم

 

مدارک لازم جهت حمل هوایی بار به رم از ایران

فرض کنید که قصد فریت بار به رم را دارید، برای حصول به این مقصود شما می بایست از لحاظ قانونی یا تاجر باشید و یا مسافر که در هر دو مورد و در حجم کم و خرده بار، فریت بار به رم (ارسال هوایی بار به رم) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای این انتقال بصورت مسافری نیاز به بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال می نمایید، مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارئه آن مدارک نخواهید داشت.
ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد، بر فرض مثال درخواست شما فریت بار به رم، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است؛ ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی می باشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به رم این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به رم نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.

 

بیشتر بدانید: نحوه محاسبه هزینه فریت بار در سال 1401

 

جهت انجام مراحل فریت بار به رم، لزومی به حضور شما به عنوان ارسال کننده بار در باربری فرودگاه امام خمینی نیست. مجموعه وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، بار شما را از محلی که شما می خواهید مثل درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. همچنین در صورتی که شما میل بحضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.
در بعضی موارد شما مسافر نیستید و فقط تصمیم به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود دارید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر رم فریت می نماید. فریت بار به رم الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مقبولترین نرخ ارسال بار به رم، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

 

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار هوایی و فریت بار به رم

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت فریت بار به رم می باشد. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید می توانید تمام عملیات بسته بندی و ارسال بار خود، چه در حد چند بسته کوچک و یا بسته های بسیار بزرگ، شامل لوازم  منزلتان به رم را بصورت تضمینی به ما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر فریت بار به رم بصورت ذیل میباشد:

 

الف) بسته بندی تخصصی جهت حمل هوایی بار به رم

توجه به این نکته حائز اهمیت است که وقتی ما قصد فریت بار به رم در ایتالیا را داریم قطعا بسته بندی بار ما بسیار تخصصی تر از زمانی خواهد بود که قصد انتقال بار از نقطه ای به نقطه دیگری در شهر تهران را داریم. وقتی به این نکته دقت نکنیم در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود در قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمی گیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس عقلانی است که برای سالم رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به رم

اگر شما هم مانند بسیاری از دیگر مسافران عازم شهر رم، نگران محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی هستید، بهتر است دیگر تشویش خاطر نداشته باشید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به رم می باشد. زیرا مبلغ فریت بار به رم حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز می باشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین قیمت ارسال هوایی بار به رم (مناسب ترین نرخ فریت بار به رم) صادر می گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. با این روش شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و هم با خیالی آسوده بسوی شهر زیبای رم پرواز خواهید کرد.

ارسال هوایی بار

ارسال هوایی بار

ج) فریت بار تجاری و ارسال کارگو به رم ، ایتالیا

در صورتی که شما تصمیم به ارسال بار تجاری خود به رم را گرفته اید، با تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به رم بهره مند شوید. بخش زیادی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به رم صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دست بافت، لوازم منزل و صنایع دستی می باشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با داشتن سابقه زیاد، ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به اقصی نقاط دنیا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا می باشد. (در حال حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس به مقصد برخی کشورها انجام نمی گیرد)

 

د) ارسال لوازم منزل به رم ، ایتالیا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت فریت بار به رم می باشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. درصورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به رم مقرون به صرفه باشد، بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده می کنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل می گردد و با بهترین نرخ حمل بار به رم فرستاده می شود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

 

بیشتر بدانید: ارسال لوازم منزل به خارج از کشور ، از صفر تا صد

 

 

مراحل فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به رم

  1. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه امام
  2. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به شهر رم
  3. ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به رم در ایتالیا در صورت نیاز
  4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به شهر رم با بهترین نرخ حمل بار به رم و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

 

نکاتی مهم در هنگام تحویل بارتان در فرودگاه رم

پس از اتمام کارهای اولیه جهت فریت بار به رم، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر رم با شماره تلفنی که به نام گیرنده کالا در بارنامه مندرج می باشد تماس می گیرند و رسیدن بار شما به شهر رم را اعلام می نمایند. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید، این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما می توانید پیش دستی کنید. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به رم می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به رم در ایتالیا می باشد.

در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به رم در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز می باشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد. پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان میبایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها متفاوت می باشند.

گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه رم قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار می باشد.

چه وسایلی را نمیتوانم به عنوان لوازم شخصی به شهر رم ارسال کنم؟

ارسال لوازم آرایشی ، انواع باتری ها، انواع عتیقه جات، ظروف طلا و نقره و.... به عنوان لوازم شخصی ممنوع است.

آیا بسته بندی بار ارسالی من به شهر رم توسط پرسنل مجموعه شما انجام خواهد شد؟

در صورت درخواست شما صفر تا صد پروسه ارسال از بازدید رایگان، بسته بندی بار و انجام تشریفات گمرکی تا صدور بارنامه هوایی در ترمینال بر فرودگاه امام، توسط پرسنل این مجموعه انجام خواهد شد.