خدمات

فریت بار به سیاتل با مناسبترین نرخ حمل بار

فریت بار به سیاتل
4.7/5 - (72 امتیاز)

فریت بار به سیاتل در ایالات متحده آمریکا، از ایران

 

فریت بار به سیاتل را با آسودگی خیال به تیم حرفه ای ما بسپارید.  اضافه بار مسافری خود را به مجموعه فریت دات کام بسپارید و با این کار در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه بار خود را به سلامت به سیاتل ارسال کنید. بار شما می تواند لوازم منزل و یا بار تجاری باشد که در هر صورت مجموعه ما آن را از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه سیاتل ارسال می کند. مجموعه فریت بار دات کام دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری است و پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی، خدمات کامل حمل هوایی و فریت بار را برای شما انجام می دهند.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

شهر سیاتل در ایالات متحده آمریکا جزء چندین شهر دیگر آمریکاست که مهاجران ایرانی بسیاری را در خود جای داده است. مجموعه فریت بار دات کام، مسئول خدمات بسته بندی بار و ارسال بار یا همان فریت بار به سیاتل است.  جمعیت مهاجر ایرانی در سیاتل مبادلات اقتصادی، خانوادگی و فرهنگی بسیاری بصورت پیوسته با ایران دارند. مجموعه فریت بار دات کام مسئول فریت بار از طریق فرودگاه بین المللی تاکوما سیاتل جوابگویی مبادلات جمعیت مهاجر سیاتل می باشد.
جهت ارسال بار به سیاتل مجموعه فریت بار دات کام، کار شما را آسان کرده و شما می توانید از وب سایت این مجموعه جهت ثبت تقاضای ارسال خود استفاده نمایید. فقط کافی است درخواست ارسال بار خود را به مجموعه ما اعلام نمایید مجموعه ما انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به سیاتل امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به سیاتل انجام می دهد و بارنامه هوایی با بهترین نرخ ارسال به شما تحویل خواهد داد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به سیاتل.
فریت بار اضافه بار مسافری به سیاتل.
فریت بار لوازم منزل به سیاتل.
فریت بار تجاری به سیاتل.

مدارک لازم جهت فریت بار به سیاتل از ایران

در حالتی که بار شما تجاری نباشد و ارسال آن به سیاتل از طریق هواپیما به صرفه باشد برای ارسال بارتان باید بلیط و پاسپورت داشته باشید. بنابراین باید برای بردن خرده بارتان خود شما نیز مسافر باشید و در نتیجه دارای بلیط و پاسپورت باشید. این در حالی است که داشتن پاسپورت و بلیط در همه مواقع ممکن نیست. مجموعه فریت بار دات کام در چنین مواردی بدون نیاز به ارائه بلیط و پاسپورت خرده بار شما را به مقصد ارسال می کند.
ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد. به طور مثال، فرش و مواد غذایی و صنایع دستی ارائه مدارکی همچون فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، برای چنین مواقعی نیز راه حل های مناسبی داشته و با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به سیاتل این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به سیاتل استفاده کند. تنها شما کافی است این نکته را به ما یادآوری کنید.
در تمام فرایند ارسال بار نیز حضور فرستنده الزامی نیست شما می توانید بدون آنکه وقت خود را صرف چنین مواردی بکنید بار خود را به ما سپرده و از سالم رسیدن آن به مقصد اطمینان داشته باشید چراکه همکاران مجموعه فریت بار دات کام، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهند و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. سپس بعد از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ رزرو کتبی بار را از ایرلاین دریافت و به همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
در رزرو کتبی زمان رسیدن بار به مقصد ذکر می شود و بطور معمول طی 4 الی 5 روز زمان لازم است تا بار شما به مقصد برسد.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت فریت بار به سیاتل

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، دارای مجموعه کاملی از سرویس های مربوط به ارسال بار به سیاتل است. این مجموعه از بار های سبک الی سنگین در حد تناژ را برای شما ارسال می کند. شما میتوانید از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام بهره ببرید و تمام عملیات مریوط به ارسال بار به سیاتل را بصورت تضمینی بما بسپارید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به سیاتل بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سیاتل

در فرایند ارسال بار به سیاتل در مرحله نخست نحوه بسته بندی بار مهم است و درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود امکان برگشت آن بسیار بالاست. به طور قطع می دانید که شرایط ارسال بار به خارج از کشور با باری که از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال میشود بسیار متفاوت است. حالتی را در نظر بگیرید که از روی خوش شانسی بارتان با بسته بندی غیر اصولی از فرودگاه برگشت نخورد. در این حالت تضمینی برای سالم رسیدن بار شما وجود ندارد و در صورت صدمه دیدن بار شما به دلیل بسته بندی غیر اصولی، هواپیمایی از پرداخت خسارت طفره خواهد رفت. در نتیجه جهت اطمینان از به سلامت رسیدن بار خود از یک روش منطقی و مفید بهره ببرید و مسئولیت ارسال کالای خود را به فریت بار دات کام بسپارید.

بار شما در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود. چیزی که باید شما مدنظر داشته باشید این است که در صورت داشتن جعبه های چوبی در بار خود آنها را سمپاشی کرده و مدارک مبنی بر سمپاشی را به بارنامه الصاق کنید چرا که جعبه های سمپاشی نشده در فرودگاه مقصد با هزینه خود شما معدوم می شوند. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به سیاتل میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به سیاتل

از دیگر خدماتی که فریت بار دات کام ارائه داده و نگرانی های شما را در این مورد کاهش می دهد ارسال بارهای همراه مسافر با وزن غیر مجاز است. در صورتی که عازم سیاتل هستید و وزن بار شما خارج از محدوده مجاز است از فریت بار دات کام کمک بگیرید. مجموعه فریت بار دات کام با هزینه برابر با 30 درصد جریمه بار اضافی قادر است بار شما را به سیاتل ارسال کند و خیال شما را از جریمه های سنگین راحت کند. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ شوید. مجموعه ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و با بسته بندی اصولی و انجام امور گمرکی آن را به قسمت بار فرودگاه جهت ارسال به مقصد می فرستد. سپس بارنامه هوایی صادر شده به همراه رزرو کتبی را به شما تقدیم می کند. بنابراین شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و هم بار خود را با اطمینان بیشتر به مقصد ارسال کرده اید.

ج) فریت بار تجاری به سیاتل 

مجموعه فریت بار دات کام سابقه بلند مدتی در ارسال چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف و صنایع دستی به آمریکا را دارد. همچنین قادر است این سرویس را به سایر نقاط جهان نیز انجام دهد. بر همین اساس فریت بار دات کام بار تجاری شما را نیز به سیاتل ارسال می کند. قسمت بزرگی از بار تجاری ایران به آمریکا شامل مواد غذایی، فرش دستباف صنایع دستی و لوازم منزل است. با توجه به این سابقه و تجربه طولانی با مناسبترین نرخ حمل بار می تواند بار تجاری شما را به آمریکا انجام دهد.

د ) فریت بار لوازم منزل به سیاتل

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، دارای تیم متخصص و مجرب در امر بسته بندی اصولی بار می باشد و لوازم منزل شما را جهت ارسال به سیاتل با بهترین اصول بسته بندی در منزل آماده می کند و آن را با حمل زمینی به قسمت بار فرودگاه انتقال می دهند. بر اساس داشتن چنین تخصصی، یکی از خدمات مجموعه فریت بار دات کام فریت لوازم منزل شما به هر کجای دنیاست. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به سیاتل مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به سیاتل فرستاده میشود.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت فریت بار به سیاتل

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سیاتل

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به سیاتل

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سیاتل با بهترین نرخ حمل بار به سیاتل و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در شهر سیاتل

یکی از نکات مهم پس ازانجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه سیاتل، در دسترس بودن شما است. جهت اطمینان از در دسترس بودن بهتر از شماره دومی نیز به هواپیمایی اعلام نمایید تا در صورت در دسترس نبودن شماره اول با شماره دوم تماس حاصل نمایند. دلیل تاکید بر در دسترس بودن شما این است که ماموران هواپیمایی تلاش مضاعفی برای یافتن شما نخواهند کرد. پس بهتر است که خود شما نیز پیگیر کالای مرسوله خود باشید و با هواپیمایی تماس حاصل کنید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به سیاتل می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
نکته دیگری که باید مدنظر شما باشد این است که شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه مدارک بارنامه و قبض انبار از شما دریافت خواهند نمود.و این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به سیاتل میباشد.

در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به سیاتل در مبدا ندارد.

در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، تحویل آن صورت می گیرد. و شما ناگزیر به پرداخت هزینه های انبارداری هستید که البته مبالغ ناچیزی هستند.
علاوه بر این هزینه ها مبالغی هم جهت عوارض گمرکی باید پرداخت نماییدکه وابسته به قوانین گمرکی کشور مقصد است، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه سیاتل قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، و میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . ناگفته نماند که قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.