خدمات

فریت بار به ملبورن با قیمتهای بسیار مناسب

فریت بار به ملبورن
4.6/5 - (129 امتیاز)

فریت بار به ملبورن در کشور استرالیا، از مبدا باربری فرودگاه امام در ایران

فریت بار به ملبورن را در هر حجم و اندازه و با قیمتهایی بسیار مناسب،  فقط به تیم ما بسپارید.  وقتی قصد ارسال اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا حتی بار تجاری خود را دارید می توانید فریت بارتان از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به ملبورن را به مجموعه ما سپرده و خیالتان آسوده باشد زیرا این مجموعه با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین پرسنل متخصص و آشنا به صنعت هواپیمایی میتواند شرایطی را ایجاد نماید تا بار شما در کمترین زمان ممکن و باقیمتهایی مقرون به صرفه و بصورت سالمو بدون آسیب به ملبورن برسد.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

فریت بار دات کام، ارائه دهنده خدمات بسته بندی بار و فریت بار به ملبورن ( ارسال بار به ملبورن ) میباشد. شهر ملبورن واقع در استرالیا، از عمده مراکزیست که جمعیت مهاجرین ایرانی ،در آنجا هستند. این مهاجرین به علت های بسیاری مثل دلایل خانوادگی،فرهنگی و اقتصادی در تماس و مبادلات روزمره با کشور مادری خود ایران می باشند .
در این میان وجود مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی ملبورن در این شهر برای انجام این مبادلات و رفع نیاز این مهاجرین بسار کارآمد و ضروری است وجود این فرودگاه مهم در شهر ملبورن باعث گردیده، مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به ملبورن ازطریق فریت بار به فرودگاه بین المللی ملبورن انجام بگیرد.
وب سایت فریت بار دات کام مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به ملبورن (فریت بار به ملبورن) یاری خواهد رساند. شما میتوانید بار خود را از دفتر،انبار،منزل و هر مکانی که مورذ نظر شماست به پرسنل مجموعه ماتحویل دهید ، تا پس از انجام بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به ملبورن امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به ملبورن انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به ملبورن صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به ملبورن.
فریت بار اضافه بار مسافری به ملبورن.
فریت بار لوازم منزل به ملبورن.
فریت بار تجاری به ملبورن.

مدارک لازم جهت فریت بار به ملبورن از مبدا باربری فرودگاه امام

وقتی قصد فریت بار به ملبورن (ارسال بار به ملبورن) را دارید از دید قانون برای انجام این کار شما باید مسافر و یا تاجر باشید و بلیط و پاسپورت هم داشته باشید اما این امکان وجود دارد که بلیط و پاسپورت شما آماده نباشد و شما بخواهید بارتان برای یکی از آشنایانتان در ملبورن بفریستید،در این موارد بهتر است تمامی مراحل این ارسال را به مجموعه  ما بسپارید تا بدون مشکل خاصی این کار را انجام دهند،توجه داشته باشید در صورتی که شما مسافر و یا تاجر باشید و بارتان ،خرده بار محسوب شود،فریت بار به ملبورن با هواپیما  ازهر لحاظ به نفع شماست.
ولی در صورتی که درخواست شما فریت بار تجاری به ملبورن شامل : فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به ملبورن این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به ملبورن نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.
آسوده خیال باشید اگر نتوانستید به عنوان فرستنده کالا در طی مراحل ارسال در فرودگاه حضور داشته باشید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.با تحویل بارتان از درب منزل، دفتر و انبار به مجموعه وب سایت فریت بار دات کام  و سپس انتقال زمینی آن به قسمت بار فرودگاه امام خمینی، جهت حمل هوایی ،امور گمرکی بار انجام خواهد شد، در ضمن اگر شما مایل به حضور در فرودگاه هستید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.
در صورتی که شما شخصا نمی خواهید به ملبورن سفر کنید و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود هستید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر ملبورن فریت مینماید. فریت بار به ملبورن الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ملبورن ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. طبق مطلب ذکر شده در رزرو کتبی شما معمولا بارهای مسافری و تجاری به ملبورن طی 4 تا 5 روز به مقصد میرسند.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت فریت بار به ملبورن

اگر شما چند بسته کوچک ویا وسیله ای خیلی بزرگ و سنگین برای ارسال به ملبورن در نظر گرفته اید، میتوانید از سرویس های متنوع خدمات بار هوایی مجموعه وب سایت فریت بار دات کام،  که جهت ارسال بار به ملبورن می باشد استفاده نمائید.این مهم از چند عدد چمدان گرفته تا بارهایی با وزن تناژ حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ملبورن را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به ملبورن بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ملبورن

اگر می خواهید قسمت بار فرودگاه به دلیل عدم بسته بندی صحیح از پذیرش بار شما ممانعت ننمایند بهتراست تفاوتی اساسی واصولی بین نحوه بسته بندی بارتان هنگام فریت بار به ملبورن دربرابر بسته بندی برای انتقالات درون شهری قائل شوید، چون اگر بار شما با بسته بندی ناصحیح ،سهوا درقسمت بار فرودگاه پذیرفته شود ودر طی نقل وانتقال آسیب ببیند ،هواپیمایی از پرداخت خسارت به دلیل عدم بسته بندی اصولی سرباز خواهد زد وشمامتضرر خواهید شد بپس بهتر است برای جلوگیری از این زیان جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی بارتان را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به ملبورن میشود.
توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به ملبورن و دیگر شهرهای استرالیا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شخصی خودتان در فرودگاه ملبورن معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به ملبورن میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به ملبورن

اکثر پروازهای خارجی محدودیتهایی در ارتباط با مقدار مجاز بار مسافران دارند که این امر باعث مشغولیت ذهنی مسافرین این پروازها میگردد اگر عازم ملبورن هستید و ونگران این قضیه هستید. به خود نگرانی راه ندهید. مابهوشما استفاده از فریت بار به ملبورن را پیشنهاد میکنیم. چون برای انتقال بار به این روش باید هزینه ای در حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز پرداخت نمائید،برای حصول این امر یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ شوید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به هالیفکس ( مناسب ترین نرخ فریت بار به هالیفکس ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.با انجام این کار شما میتوانید هم پولتان را ذخیره کنید وهم با خیالی آسوده سفر خواهید نمود.

ج) فریت بار تجاری به ملبورن ، ارسال بار به ملبورن به صورت تجاری

اگر شما خواستار ارسال بار تجاری خود به ملبورن هستید. با ماتماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در سریعترین زمان و همچنین استفاده از مناسب ترین هزینه حمل بار به ملبورن بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به ملبورن، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به استرالیا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به ملبورن

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با داشتن همکاران کارکشته ومجرب میتواند بسته بندی تخصصی لوازم منزل شما رابه عهده بگیرد . همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. درصورتی که بار شما ازلحاظ مقدار درحدی باشد که جهت حمل هوایی بار به ملبورن مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به ملبورن فرستاده میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به استرالیا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به ملبورن

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ملبورن

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به ملبورن

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ملبورن با بهترین نرخ حمل بار به ملبورن و دریافت رزرو کتبی بار  از هواپیمایی

نکاتی مهم در هنگام تحویل بار هوایی شما در شهر ملبورن

پس از اتمام فریت بارتان از ایران به فرودگاه ملبورن، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر ملبورن با شماره تلفن ذکرشده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر ملبورن را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد.
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی کنید. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به ملبورن می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به ملبورن میباشد.

در هر فرودگاهی گیرنده کالا موظف است مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری پرداخت کند. و این موضوع هیچگونه ارتباطی به پول حمل بار به ملبورن در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

سازمان مرزبانی و گمرکات استرالیا قوانینی جهت نظارت بر ارسال بار به ملبورن دارد، طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه ملبورن قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . اگر روابط عمومی بالا و قدرت مذاکره خوبی داشته باشید در برخورد با ماموران گمرکی ممکن میزان مبلغ دریافتی کاهش یابد..