خدمات

فریت بار به میلان، ایتالیا، با قیمت های بسیار مناسب

فریت بار به میلان
4.5/5 - (122 امتیاز)

فریت بار به میلان در ایتالیا، با قیمت های بسیار مناسب

 

فریت بار به میلان و سایر شهر های ایتالیا در تخصص ما است، پس با اطمینان خاطر این امر را به ما بسپارید. وب سایت تخصصی فریت بار دات کام مجموعه ای حرفه ای با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری است  که اساس این مجوز ارائه خدمات حمل هوایی و فریت بار می باشد، شما می توانید فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه شهر میلان را به این مجموعه بسپارید و مطمئن باشید پرسنل کار آزموده این مجموعه بار شما را در اسرع وقت، با مناسبترین نرخ و سلامت به فرودگاه شهر میلان در ایتالیا ارسال خواهند نمود.

 

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر پایانه هوشمند بار فرودگاه امام : 02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری، موبایل: 09129641145

ارسال بار به میلان در ایتالیا و خدمات بسته بندی بار توسط مجموعه فریت بار دات کام انجام می شود. شهر میلان در کشور ایتالیا از جمله شهرهای مهم قاره اروپا می باشد که مهاجرین ایرانی نیز در آن ساکن هستند. از این رو تبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی زیادی بین این مهاجرین با کشور مادریشان ایران در حال انجام است.

برای انجام این مبادلات، وجود مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی میلان گزینه بسیار مناسبی از نظر زمانی و اقتصادی می باشد. وجود این فرودگاه در شهر میلان باعث شده است، مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به میلان از طریق فریت بار به فرودگاه میلان انجام گیرد. مجموعه فریت بار دات کام از این فرودگاه در این شهر جهت ارسال بار از تهران به میلان و همچنین از سایر شهرهای ایران، استفاده می کند.

اگر خواستار حمل بار به میلان در کشور ایتالیا هستید، مجموعه فریت بار دات کام به شما کمک خواهد کرد. انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل این مجموعه تحویل گرفته می شود. سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به شهر میلان به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می شود. امور گمرکی توسط مجموعه فریت بار دات کام در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ فریت بار به میلان صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به میلان در ایتالیا.
  • فریت بار اضافه بار مسافری به میلان.
  • فریت بار تجاری و ارسال کارگو به میلان.
  • فریت بار لوازم منزل به میلان، ایتالیا.

مدارک لازم جهت فریت بار به میلان، ایتالیا از کشور ایران

فرض کنید که قصد فریت بار به میلان را دارید، برای حصول به این مقصود شما می بایست از لحاظ قانونی یا تاجر باشید و یا مسافر که در هر دو مورد و در حجم کم و خرده بار، ارسال بار به میلان با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای این انتقال بصورت مسافری نیاز به بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال می نمایید، مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارئه آن مدارک نخواهید داشت.

 

بیشتر بدانید: مدارک لازم جهت فریت بار مسافری از باربری فرودگاه امام چیست؟

 

ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد، بر فرض مثال درخواست شما ارسال کارگو به میلان، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی بصورت تجاری است؛ ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی می باشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به میلان این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به میلان در کشور ایتالیا نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.

جهت انجام مراحل فریت بار به میلان در ایتالیا، لزومی به حضور شما به عنوان ارسال کننده بار در باربری فرودگاه امام خمینی نیست. مجموعه وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، بار شما را از محلی که شما می خواهید مثل درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. همچنین در صورتی که شما میل بحضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

 

بیشتر بدانید: قوانین فریت بار مسافری، باربری فرودگاه امام

 

در بعضی موارد شما مسافر نیستید و فقط تصمیم به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود دارید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر میلان در ایتالیا فریت می نماید. فریت بار به میلان الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مقبولترین نرخ ارسال بار به ایتالیا، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

 

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار هوایی و فریت بار به میلان در ایتالیا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت فریت بار به میلان می باشد. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید می توانید تمام عملیات بسته بندی و ارسال بار خود، چه در حد چند بسته کوچک و یا بسته های بسیار بزرگ، شامل لوازم  منزلتان به میلان را بصورت تضمینی به ما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر فریت بار به میلان بصورت ذیل میباشد:

الف) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به میلان، ایتالیا

همه ما می دانیم نحوه بسته بندی جهت فریت بار به میلان در کشور ایتالیا، با باری که از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال می شود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما بصورت اصولی و صحیح بسته بندی نشود، در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمی گیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. لذا جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به میلان ایتالیا

در صورتی که قصد سفر یا ارسال بار از تهران به میلان را دارید و بار شما از حد مجاز میزان باری که برای حمل توسط مسافر تعیین شده بیشتر می باشد به خود نگرانی راه ندهید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به میلان می باشد.

 

بیشتر بدانید: فریت بار مسافری به ارزانی!  از باربری فرودگاه امام

 

چون شما می توانید باصرف هزینه ای در حدود ۳۰درصد جریمه اضافه بار در کانتر هواپیما،با فریت اضافه بارتان به میلان این مشکل را حل نمایید. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم؛ سپس جهت انجام امور گمرکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد، بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ فریت بار به میلان صادر می گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با دستی باز و خیالی راحت بسوی میلان پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری و ارسال کارگو به میلان در ایتالیا

در صورتی که شما تصمیم به ارسال بار تجاری خود به میلان را گرفته اید، با تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به میلان بهره مند شوید. بخش زیادی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به میلان صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دست بافت، لوازم منزل و صنایع دستی می باشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با داشتن سابقه زیاد، ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به اقصی نقاط دنیا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا می باشد. (در حال حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس به مقصد برخی کشورها انجام نمی گیرد)

ارسال هوایی بار

ارسال هوایی بار

د ) ارسال لوازم منزل به میلان در ایتالیا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت فریت بار به میلان می باشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. درصورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به میلان مقرون به صرفه باشد، بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده می کنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل می گردد و با بهترین نرخ حمل بار به میلان فرستاده می شود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

 

مراحل ارسال بار به میلان از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

  1. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه امام
  2. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به میلان
  3. ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به میلان در ایتالیا در صورت نیاز
  4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به شهر میلان با بهترین نرخ حمل بار به میلان و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

 

نکاتی مهم در هنگام تحویل بارتان در فرودگاه میلان

پس از اتمام کارهای اولیه جهت فریت بار به میلان، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر میلان با شماره تلفنی که به نام گیرنده کالا در بارنامه مندرج می باشد تماس می گیرند و رسیدن بار شما به شهر میلان در ایتالیا را اعلام می نمایند. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید، این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما می توانید پیش دستی کنید؛ با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به میلان می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به میلان می باشد.

در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به میلان در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز می باشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد. پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان میبایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها متفاوت می باشند.

گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه میلان قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار می باشد.

 

برای رسیدن بار به میلان ، چند روز باید منتظر بود؟

بطور معمول محمولات هوایی بعد از تحویل به ایرلاین، به مدت چهار تا پنج روز به فرودگاه شهر میلان میرسند.

آیا میتوانم تمامی اسباب منزل ام را بصورت هوایی به شهر میلان بفرستم؟

بله، ولی به صرفه اقتصادی نخواهد بود، بسیاری از لوازم حجیم و سنگین منزل را میتوان ارزان تر ، در میلان خرید. اما بعضی از لوازم مستعمل خانه مانند لوازم آشپزخانه و فرش و البسه را میتوان به راحتی و ارزانی بصورت هوایی به میلان فرستاد.