خدمات

فریت بار به نیویورک با مناسبترین نرخ حمل

فریت بار به نیویورک
4.8/5 - (372 امتیاز)

فریت بار به نیویورک از فرودگاه تهران

فریت بار به نیویورک با بهره گیری از پرسنلی کارکشته در تخصص ما است. اگر مسافرید و اضافه بار دارید، اگر قصد ارسال لوازم منزل و یا بار تجاری، از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه نیویورک را دارید برای فریت بار با مجموعه ما تماس بگیرید و خیال خود را از سالم رسیدن بارتان در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه آسوده نمائید، این مجموعه مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار را دارد و در ضمن پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145 

 

فریت بار دات کام، میتواند خدمات بسته بندی بار و فریت بار به نیویورک ( ارسال بار به نیویورک ) را برعهده بگیرد. شهر نیویورک در کشور آمریکا واقع شده  و از جمله شهرهایی است که جمعیت مهاجر زیادی دارد . جمعیت مهاجر ایرانیان در این شهر نیز زیاد میباشد. این مهاجرین به دلایل مختلف در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. این دلایل شامل مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی است ،که باعث ارتباط روزمره بین ایرانیان مقیم نیویورک و ایران می شود.
برای رفع نیاز ایرانیان مقیم نیویورک که متقاضی ارتباط با کشور خودشان میباشند، مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک دراین شهر وجود دارد، وجود این فرودگاه در شهر نیویورک سبب شده مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به نیویورک از طریق فریت بار به فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک انجام بگیرد.
اگر قصد ارسال بار به نیویورک (فریت بار به نیویورک) را گرفتید، وب سایت تخصصی فریت بار دات کام مجری هوایی بار، به شما در انجام این کار کمک خواهد نمود. این مجموعه انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل میگیرد ، پس از اینکه بار شما را بصورت اصولی بسته بندی نمود تا طی پروسه حمل به نیویورک دچار آسیب نشود، امور گمرکی را در گمرک فرودگاه امام و جهت حمل بار شما به نیویورک انجام خواهد داد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به نیویورک.
فریت بار اضافه بار مسافری به نیویورک.
فریت بار لوازم منزل به نیویورک.
فریت بار تجاری به نیویورک.

مدارک لازم جهت فریت بار به نیویورک از فرودگاه امام در تهران

وقتی تصمیم به فریت بار به نیویورک گرفته باشید از دید قانون باید بازرگان و یا مسافر باشید که در هر دو حالت و وقتی بارشما کم حجم و نسبتا سبک باشد فریت بار به نیویورک (ارسال بار به نیویورک) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای حصول به این امر نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. البته در مواقعی که بلیط و پاسپورت حاضر نیست و شما تصمیم بگیرید بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال نمایید. مجموعه فریت بار دات کام تمامی مراحل این انتقال را مدیریت مینماید و نیازی به ارئه بلیط و پاسپورت نخواهد بود.

اگر بار شما حاوی یکی از موارد ،فرش ،مواد غذایی و یا صنایع دستی باشد محموله شما تجاری محسوب میشود، دراین موارد ارائه فاکتور فروش ،پکینگ لیست وکارت بازرگانی جهت انجام تشریفات گمرکی دربیشتر موارد الزامی می باشد، اما از آنجایی که مجموعه وب سایت فریت بار دات کام،تجربه زیادی در انجام امور گمرکی در جهت حمل بار به نیویورک را دارد ،میتواند از کارت بازرگانی همکاران برای ارسال محموله شما به نییورک استفاده نماید،اگر شما قصد ارسال بار تجاری دارید اما کارت بازرگانی شما حاضر نیست تنها کافیست این مسئله را به همکاران مجموعه وب سایت فریت دات کام اطلاع دهید

برای ارسال بار از فرودگاه امام حضور یا عدم حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع تفاوتی ندارد . مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، از درب منزل، دفتر و انبار بارتان را از شما تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام خواهد داد، و سپس تمام مراحل امور گمرکی بارتان را انجام میدهد تا بتوان با را بصورت هوایی منتقل نمود.همانطور که قبلا ذکر شد،  حضور و یا عدم حضور شما به عنوان ارسال کننده بار در باربری فرودگاه امام ضرورتی ندارد اما اگر خواستید حضورتان در فرودگاه بلامانع است.
ممکن است شما تصمیم بگیرید بدون اینکه خودتان به نیویورک بروید ،برای دوستان و آشنایان خود در نیویورک سوغاتی بفرستید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر نیویورک فریت مینماید. فریت بار به نیویورک الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به نیویورک ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به نیویورک طی 4 تا 5 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارائه شده به شما ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به نیویورک

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سرویس های متنوعی جهت حمل هوایی بار به نیویورک دارد. بار شما در هر سایز و وزنی که باشد قابل ارسال توسط این مجموعه میباشد،اگر شما مسافر یا تاجر هستید میتوانید تمام مراحل شامل،بسته بندی تخصصی و انجام امور گمرکی برای ارسال بار به نیویورک (فریت بار به نیویورک) را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به نیویورک بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به نیویورک

قطعا به این نکته دقت داشته باشید، که بسته بندی جهت فریت بار به نیویورک، با باری که از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال میشود بسیار متفاوت است. در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود. که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمیپردازد. لذا جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.
توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به نیویورک و دیگر شهرهای ایالات متحده آمریکا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود، بار شما با هزینه شما در فرودگاه نیویورک معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به نیویورک میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به نیویورک

در صورتی که عازم نیویورک هستید و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی رنج میبرید، به خود نگرانی راه ندهید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به نیویورک میباشد. چون هزینه فریت بار به نیویورک حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به نیویورک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به نیویورک ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با دستی باز و خیالی راحت بسوی نیویورک پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به نیویورک ، ارسال بار به نیویورک به صورت تجاری

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به نیویورک را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به نیویورک بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به نیویورک، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به ایالات متحده آمریکا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به نیویورک

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به نیویورک میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به نیویورک مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به ایالات متحده آمریکا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت فریت بار به نیویورک

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به نیویورک

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به نیویورک

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به نیویورک با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در نیویورک

پس از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه نیویورک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر نیویورک با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار شما به شهر نیویورک را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد.
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

اگر میخواهید آرامش خیالتان حفظ شود بهتر است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته جویای وضعیت بارتان شوید. چون کارمندان شرکت هواپیمایی تلاش مازادی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

پس از اطمینان از حصول بارتان به نیویورک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی مازاد برمبلغ حمل بار به نیویورک برای ارائه این مدرک ازشما دریافت خواهند نمود.

ارسال بار به نیویورک تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات آمریکا میباشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به نیویورک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه نیویورک قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.