خدمات

فریت بار به هیوستون با بهترین قیمت حمل بار

فریت بار به هوستون
4.8/5 - (183 امتیاز)

فریت بار به هیوستون تگزاس از تمامی شهرهای ایران

فریت بار به هیوستون در تخصص ما است، این امر مهم و دشوار را با خیالی راحت به تیم حرفه ای ما بسپارید. وقتی تصمیم به فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری از مبدا باربری فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه هیوستون را گرفتید، کافیست با مجموعه وب سایت فریت بار دات کام تماس بگیرید، با این کار خیال شما آسوده خواهد بود زیرا ما در این مجموعه تمام سعی مان را می نماییم تا بار شما را در کوتاهترین زمان و با نازلترین قیمت و مهمتراز همه سالم به مقصد برسانیم . این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار بوده و از پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

فریت بار دات کام، اجرای خدمات بسته بندی بار و فریت بار به هیوستون ( ارسال بار به هیوستون ) را عهده دار میباشد. شهر هیوستون یکی دیگر از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور ایالات متحده آمریکا می‌باشد. افراد مهاجر ساکن در این شهر به علت های بسیاری در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم هیوستون و ایران به طور متداول در حال انجام است.
مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم هیوستون که احتیاج به ارتباط با کشور خودشان را دارند، در این شهر وجود دارد. به علت وجود این فرودگاه در شهر هیوستون مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به هیوستون از طریق فریت بار به فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون انجام میگیرد.
وب سایت فریت بار دات کام مجری هوایی بار، متواند به شما در ارسال بار به هیستون (فریت بار به هیستون) یاری رساند. این مجموعه قادر خواهد بود انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل بگیرد ، سپس آنرا کاملا حرفه ای بسته بندی نماید تا بار شما به سلامت به هیستون برسد،بعد از آن امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به هیستون انجام میدهد، بعد از این مراحل نوبت به بارنامه هوایی میرسد که با بهترین نرخ حمل به هیستون صادر شده ، خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت باربه هیوستون.
فریت بار اضافه بار مسافری به هیوستون.
فریت بار لوازم منزل به هیوستون.
فریت بار تجاری به هیوستون.

مدارک لازم جهت فریت بار به هیوستون

وقتی قصد فریت بار به هیستون را داشته باشید قانوناً برای این انتقال باید مسافر یا تاجر باشید .در هردو حالت و و وقتی بار شما دارای وزن و حجم کمی باشد ، فریت بار به هیستون (ارسال بار به هیستون) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. پس حالا شما نیاز به تهیه بلیط و پاسپورت برای این سفر خواهید داشت. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نیست و شما تصمیم گرفتید بار را برای یکی از آشنایان خود در هیستون ارسال نمایید. مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارائه آن مدارک نخواهید داشت.
ولی بعضی مواقع شما قصد فریت بار، فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به هیستون است.در واقع شما قصد ارسال بار تجاری را دارید بالطبع ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با داشتن تجربه بالا در انجام امور گمرکی در زمینه حمل بار به هیستون این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به هیستون نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.

ممکن است شما بدون اینکه تصمیم به سفر داشته باشید فقط بخواهید برای عزیزان و آشنایان خود سوغات بفرستید،مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر هیوستون فریت مینماید. فریت بار به هیوستون الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به هیوستون ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به هیوستون طی 4 تا 5 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارائه شده به شما ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به هیوستون

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، این توانایی را دارد که بارَما در حجم و وزنی که باشد برای شما ارسال نماید،ممکن است بار شما شامل چند بسته کوچک ویا بالعکس دارای وزن وحجم زیاد مثلاً حاوی لوازم منزل باشد، چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به هیوستون را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به هیوستون بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به هیوستون

قطعا به این نکته دقت داشته باشید، که بسته بندی صحیح بار بسیار مهم میباشد و ما برای فریت بار به هیستون باید بسته بندی ها را خیلی تخصصی تر از زمانی که فقط قصد جابجایی درون شهری بار را داریم انجام دهیم، ممکن است شما بار خود را خیلی غیر اصولی بسته بندی کنید و در صورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود، در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود، که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمیپردازد. پس برای سالم رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.
توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به هیوستون و دیگر شهرهای ایالات متحده آمریکا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه هیوستون معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به هیوستون میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به هیوستون

در صورتی که عازم هیوستون هستید ممکن است شما هم مانند بسیاری از دیگر مسافران از محدودیت میران بار در پروازهای هوایی آزرده خاطر شوید. به خود نگرانی راه ندهید. میتوانید از فریت بار به هیوستون استفاده کنید. چون هزینه فریت بار به هیوستون تقریباً 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. برای انجام این کار یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به هیوستون ( مناسب ترین نرخ فریت بار به هیوستون ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. پ

با این روش شما با جریمه اضافه بار پرداخت نخواهید کرد و هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با خاطری آسوده بسوی هیوستون پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به هیوستون ، ارسال بار به هیوستون به صورت تجاری

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به هیوستون را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به هیوستون بهره مند شوید. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به هیوستون، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به ایالات متحده آمریکا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به هیوستون

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به هیوستون میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به هیوستون مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به هیوستون فرستاده میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به ایالات متحده آمریکا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به هیوستون

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به هیوستون

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به هیوستون

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به هیوستون با بهترین نرخ حمل بار به هیوستون و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در هیوستون

پس از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه هیوستون، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر هیوستون با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر هیوستون را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد.
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

دقت کنید این افراد تلاش مازادی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که باید منتظر تماس باشید . از طرفی شما میتوانید زودتر با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از رسیدن بارتان به هیستون می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به هیستون میباشد.

ارسال بار به هیستون تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده آمریکا میباشد. قطعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به گوتنبرگ در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها هزینه انبار داری تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید.این قانون ها در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

دولت ها برای دریافت عوارض از تاجران وشهروندان برای ورود وخروج کالا،گمرکات را ایجاد نموده اند، پس توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه هیستون قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.