خدمات

فریت بار به واشنگتن با مناسبترین نرخ حمل

فریت بار به واشنگتن
4.7/5 - (142 امتیاز)

فریت بار به واشنگتن، پایتخت ایالات متحده آمریکا، از ایران

فریت بار به واشنگتن در تخصص ما است. اگر مسافر هستید و اضافه بار دارید و میخواهید لوازم منزل و یا بارتجاری خود را به واشنگتن بفرستید کافیست فریت بار خود را از ترمینال بار فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه بین المللی شهر واشنگتن را به مجموعه ما سپرده و آسوده خاطر باشید که بارتان سالم و در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه منتقل خواهدشد، مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار بوده و از پرسنل مجرب و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

فریت بار دات کام، اجرای سرویس های متنوع بسته بندی تخصصی و فریت بار به واشنگتن ( ارسال بار به واشنگتن ) را عهده دار می باشد. شهر واشنگتن همانند بسیاری ازشهر های بزرگ دنیا یکی از مراکز عمده در کشور ایالات متحده آمریکا می‌باشد که جمعیت مهاجر زیادی دارد، این جمعیت مهاجر به علت های بسیاری در تماس با کشور مادری خود،منجمله ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم واشنگتن و ایران به طور روزمره درحال انجام هست.
با در نظر گرفتن این نکته که تمامی مهاجرین مقیم واشتگتن و ایرانیان مهاجر نیز احتیاج به ارتباط با کشور خودشان دارند، مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی دالس واشنگتن دراین شهر وجود دارد. به علت وجود این فرودگاه مهم در شهر واشنگتن مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به واشنگتن ازطریق فریت بار به فرودگاه بین المللی دالس واشنگتن انجام میگیرد.
وب سایت فریت بار دات کام مجری هوایی بار، به شما در امر ارسال بار (فریت بار به واشنگتن) کمک خواهد کرد. این مجموعه میتواند انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل بگیرد ،سپس برای سالم رسیدن بارتان به واشنگتن آن رابطور حرفه ای بسته بندی نموده،وبعدامور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به واشنگتن انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به واشنگتن.
فریت بار اضافه بار مسافری به واشنگتن.
فریت بار لوازم منزل به واشنگتن.
فریت بار تجاری به واشنگتن (در حال  حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس انجام نمیگیرد)

مدارک لازم جهت فریت بار به واشنگتن

فرض کنید که قصد فریت بار به واشنگتن را دارید برای حصول به این مقصود شما می بایست از لحاظ قانونی یا تاجر باشید و یا مسافر.که درهر دومورد و در حجم کم و خرده بار، فریت بار به واشنگتن (ارسال بار به واشنگتن) با هواپیما برای شما بصرفه می باشد. برای این انتقال بصورت مسافری  نیاز به بلیط و پاسپورت الزامی است. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال مینمایید. مجموعه فریت بار دات کام تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارئه آن مدارک نخواهید داشت.
ولی در صورتی که بار ارسالی شما تجاری باشد. بر فرض مثال درخواست شما فریت بار به واشنگتن، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.(در حال  حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس انجام نمیگیرد)
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به واشنگتن این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به واشنگتن نیز اقدام کند. اگرکارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.
لزومی به حضور شما به عنوان ارسال کننده بارنیست مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بار شما را از محل که شمامیخواهید مثل درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. ودر صورتی که شما میل بحضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.
در بعضی موارد شما مسافر نیستید و فقط تصمیم به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود دارید. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر واشنگتن فریت مینماید. فریت بار به واشنگتن الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مقبولترین نرخ ارسال بار به واشنگتن ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا رسیدن بارهای مسافری و تجاری به واشنگتن چیزی در حدود ۴ تا ۵ روز زمان لازم دارد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارائه شده به شما ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار هوایی و فریت بار به واشنگتن

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به واشنگتن میباشد. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار خود درچه در حد چند بسته کوچک و یا بسته های بسیار بزرگ شامل لوازم  منزلتان به واشنگتن را بصورت تضمینی بما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بهره ببرید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به واشنگتن بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به واشنگتن

توجه به این نکته حائز اهمیت است که وقتی ما قصد فریت بار به واشنگتن را داریم قطعا بسته بندی بار ما بسیارتخصصی تراز زمانی خواهد بود که قصد انتقال بار از نقطه به نقطه دیگری درشهرتهران را داریم. وقتی به این نکته دقت نکنیم درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود. که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمیپردازد. پس عقلانی است که برای سالم رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.
توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به واشنگتن و دیگر شهرهای ایالات متحده آمریکا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه واشنگتن معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به واشنگتن میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به واشنگتن

اگر شما هم مانند بسیاری از دیگر مسافران عازم واشنگتن، نگران محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی هستید، بهتر است دیگر تشویش خاطر نداشته باشید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به واشنگتن میباشد.زیرا مبلغ فریت بار به واشنگتن حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به واشنگتن ( مناسب ترین نرخ فریت بار به واشنگتن ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. با این روش شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید وهم با خیالی آسوده بسوی واشنگتن پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به واشنگتن 

در صورتی که شما تصمیم به ارسال بار تجاری خود به واشنگتن گرفته اید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به واشنگتن بهره مند شوید. بخش زیادی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به واشنگتن، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام،با داشتن سابقه زیاد، ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به ایالات متحده آمریکا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد. (در حال  حاضر، به علت مشکلات سیاسی، این سرویس انجام نمیگیرد)

د ) فریت بار لوازم منزل به واشنگتن

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به واشنگتن میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. درصورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به واشنگتن مقرون به صرفه باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن فرستاده میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به ایالات متحده آمریکا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به واشنگتن

1. بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به واشنگتن

2.ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به واشنگتن

3. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5. انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

6. صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به واشنگتن با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

نکاتی مهم در هنگام تحویل بارتان در فرودگاه دالس شهر واشنگتن

پس  از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه واشنگتن، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر واشنگتن با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر واشنگتن را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی کنید. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به واشنگتن می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به واشنگتن میباشد.

در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به واشنگتن در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

ارسال بار به واشنگتن تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده آمریکا میباشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه واشنگتن قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.