خدمات

فریت بار به کانبرا با مناسبترین نرخ حمل بار

فریت بار به کامبرا
4.6/5 - (115 امتیاز)

فریت بار به کانبرا از باربری فرودگاه امام

فریت بار به کانبرا، را  به ما بسپارید.  فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از باربری فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا مقصد کانبرا استرالیا را با خیالی آسوده انجام دهید. در این مجموعه فریت بار شما در کمترین زمان با حداقل هزینه و سالم انجام میشود .فریت بار دات کام دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ارائه کامل خدمات حمل هوایی و فریت بار بوده و از پرسنل متخصص و آشنا با صنعت حمل هوایی بهره می جوید.

تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. دفتر فرودگاه:02144666746 در ساعات اداری و در ساعات خارج از وقت اداری ، موبایل :09129641145

شهر کانبرا پایتخت کشور استرالیا میباشد و یکی از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور استرالیا می‌باشد. از آنجاییکه جمعیت مهاجر کانبرا به دلایل متعدد مانند مبادلات خانوادگی،فرهنگی و اقتصادی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند مرکز حمل و نقل هوایی مهمی بنام فرودگاه بین المللی کانبرا در این شهر وجود دارد. با وجود این فرودگاه مهم در شهر کانبرا مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به کانبرا از طریق فریت بار به فرودگاه بین المللی کانبرا انجام میگیرد. فریت بار دات کام، خدمات بسته بندی بار و فریت بار به کانبرا ( ارسال بار به کانبرا ) را عهده دار میباشد.
.
شما میتوانید برای ارسال بار به کانبرا (فریت بار به کانبرا) از وب سایت فریت بار دات کام مجری هوایی بار یاری بخواهید، این مجموعه قادر خواهد بود انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر از شما تحویل بگیرد ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به کانبرا، امور گمرکی را در گمرکات کشور  و جهت حمل بار شما به کانبرا انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به کانبرا صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما به شرح ذیل می باشد:

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به کانبرا.
فریت بار اضافه بار مسافری به کانبرا.
فریت بار لوازم منزل به کانبرا.
فریت بار تجاری به کانبرا.

مدارک لازم جهت فریت بار به کانبرا از باربری فرودگاه امام

زمانی که شما قصد دارید مرسوله ای درحجم و وزن پایین به کانبرا بفرستید از نظر قانون باید مسافر یا تاجر باشید که دراین حالت فریت بار به کانبرا با هواپیما برای شما از هر لحاظ بصرفه میباشد،برای این انتقال داشتن بلیط و پاسپورت الزامی است واگر بلیط و پاسپورت شما حاضر نباشد و شما قصد فرستادن بار به یکی از اقوام و آشنایان مقیم کانبرا را داشته باشید مجموعه فریت بار دات کام این توانایی را دارد که بدون نیاز به پاسپورت و بلیط این کار را برای شما انجام بدهد.
اگر درخواست شما فریت بار به کانبرا، ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به کانبرا این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به کانبرا نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید.
مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی از طریق زمینی انتقال میدهد و بعد امور گمرکی جهت حمل هوایی آن را انجام خواهد داد حضور یا عدم حضور شما در طی این برنامه ها بلامانع است، اما اگر شما تمایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.
ممکن است شما تصمیم بگیرید بجای اینکه شخصا به کانبرا سفر نمایید بار یا سوغات به عزیزان خود ارسال نمایید . مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با تحویل بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر کانبرا فریت مینماید. فریت بار به کانبرا الزام به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد داشت. به این منظور مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به کانبرا ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود، و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به کانبرا طی 4 تا 5 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما نیز ذکر شده است.

خدمات مجموعه فریت بار دات کام، جهت ارسال بار بصورت هوایی و فریت بار به کانبرا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، اجرای سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به کانبرا را عهده دار می باشد،این خدمات شامل بارهای خیلی مختصر شامل  چند ساک یا بارهای خیلی سنگین در حد تناژ که حاوی لوازم منزل شماست را شامل میشود.اگر شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی بار و ارسال بار به کانبرا را بصورت تضمینی به مجموعه ما بسپارید و از خدمات گوناگون مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، استفاده نمایید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به کانبرا بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کانبرا

قطعا وقتی قصد داریم باری را از نقطه ای در شهر تهران به نقطه ای دیگر ارسال کنیم نحوه بسته بندی ما بسته بندی جهت فریت بار به کانبرا متفاوت خواهد بود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی بارهایی که بطور اصولی بسته بندی نشده اند مورد پذیرش قرار نمیگیرند. البته ممکن است با خوش شانسی بار شما پذیرش شود. که اگر این اتفاق بیفتد و بار در پروسه حمل متوجه آسیب شود، هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمیپردازد. لذا جهت به سلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و منطقی انجام دهید. و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر میشود.
توجه داشته باشید. وقتی بار شما داخل جعبه های چوبی بسته بندی شدند برای ارسال به کانبرا و دیگر شهرهای استرالیا، میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه کانبرا معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به کانبرا میباشد.

ب ) فریت بار اضافه بار مسافری به کانبرا

اکثر مسافران از محدودیت میزان بار هنگام سفرهای هوایی رنج میبرند اگر شما هم عازم کانبرا هستید و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی رنج میبرید بهترا است دیگر نگران نباشید پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به کانبرا میباشد. چون هزینه فریت بار به کانبرا حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز میباشد. در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی مینماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به کانبرا ( مناسب ترین نرخ فریت بار به کانبرا ) صادر میگردد. و همراه آن رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در ذخیره پول خود موفق بوده اید و با دستی باز و خیالی راحت بسوی کانبرا پرواز خواهید کرد.

ج) فریت بار تجاری به کانبرا ، ارسال بار به کانبرا به صورت تجاری

در صورتی که شما قصد ارسال موادغذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی به کانبرا دارید بار شما تجاری محسوب میشود با ما تماس بگیرید تا ما از هر نقطه شهر بار شما را تحویل گرفته و بصورت زمینی به فرودگاه منتقل نماییم و امور گمرکی را در اسرع وقت و همچنین با مناسب ترین نرخ حمل بار به کانبرا انجام دهیم، قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به کانبرا، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی میباشد. مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به استرالیا دارد و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دست بافت نیز دارا میباشد.

د ) فریت بار لوازم منزل به کانبرا

مجموعه وب سایت فریت بار دات کام، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به کانبرا میباشد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میکنند. در صورتی که بار شما به مقداری است که جهت حمل هوایی بار به کانبرا مقرون به صرفه باشد بار را برای حمل هوایی بسته بندی و آماده میکنند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه منتقل میگردد  و با بهترین نرخ حمل بار به کانبرا فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به استرالیا را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات وب سایت فریت بار دات کام، جهت ارسال بار به کانبرا

۱.بسته بندی اصولی جهت فریت بار به کانبرا

2. دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه

3. حمل مطمئن وسایل شما به گوتنبرگ بابسته بندی درجعبه های چوبی

4. انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

5.قبل از تایید شما مبنی بر حمل بار،  انجام انبار داری بار شما در مبدا 

6. بهترین نرخ حمل بار به کانبرا برای صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در کانبرا

پس از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه کانبرا، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر کانبرا با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر کانبرا را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که:

1. تلفن شما در دسترس باشد
2. هنگام صدور بارنامه دو شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی کنید. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از حصول بارتان به کانبرا می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی در فرودگاه مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل بار به کانبرا میباشد.

در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به کانبرا در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشند.

همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

ارسال بار به کانبرا تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات استرالیا میباشد. طبعا عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. گمرکات توسط دولت ها جهت دریافت عوارض از تجار و شهروندان جهت ورود و خروج کالا ایجاد شده اند، لذا توجه داشته باشید که گمرک فرودگاه کانبرا قطعا بنا به قوانین گمرکی مبلغی را از شما بابت عوارض ورود کالا دریافت خواهد کرد، میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود . همچنین قدرت فن بیان و مذاکره شما با ماموران گمرکی در تعیین این میزان تاثیر گذار میباشد.