فریت بار به آلمان ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به آلمان را به ما بسپارید. یکی از کشور های توریستی و مهاجر پذیر قاره اروپا، کشور آلمان است. آلمان کشوری است که مهاجرین و مسافرین بسیاری از ایران به این کشور مهاجرت می کنند. مقصود اغلب این مسافرین اقامت در آلمان، ادامه تحصیل و یا بازدید از دوستان و اقوام و آشنایان است. بدون شک این مسافرین در هنگام سفر به آلمان حامل اضافه بار مسافری هستند که در برخی موارد بیش از حد مجاز نیز می باشد.

محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی ، مسافرین را وادار به حمل بار بهمراه خود به مقدار محدود می کند. لذا مسافرین و مهاجرین به آلمان از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه توسط شرکتهای هواپیمایی رنج میبرند.

دو راه جهت مقابله با محدودیت اضافه بار مسافری وجود دارد. راه اول که ساده ترین راه ممکن می باشد ارسال اضافه بار به آلمان در پای کانتر پرواز است. در این صورت بدون شک مشمول جریمه اضافه بار خواهید شد که مبلغ چشمگیری است و در برخی موارد از ارزش کالای ارسالی شما نیز بیشتر می شود. پس این روش، روش مقرون به صرفه ای نمی باشد. راه حل بعدی که روش بصرفه تری نیز است واگذاری وظیفه ارسال اضافه بار مسافری توسط مجموعه فریت بار دات کام است. اینکار از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت شما به آلمان قابل انجام است و کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به آلمان در پای کانتر پرواز می باشد.

شما قبل از آنکه به آلمان سفر کنید با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. به محض تماس شما پرسنل ما دست به کار شده و در محل بار حاضر می شوند و در صورت صلاحدید اضافه بار شما جهت سالم رسیدن به مقصد مورد نظر در آلمان بطور اصولی بسته بندی میشود. سپس به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می شود. این مجموعه ارسال بار شما از هر فرودگاه مبدا در ایران و قسمت بار فرودگاه امام خمینی به فرودگاه هامبورگ ، فرودگاه فرانکفورت ، فرودگاه دوسلدورف ، فرودگاه مونیخ و فرودگاه برلین انجام می دهد.. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

فریت بار به آلمان ( حمل بار هوایی به آلمان ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین محترم می توانند با تماس با مجموعه فریت بار دات کام بدون نگرانی از محدودیت های ارسال بار در حین سفر از مناسبترین تعرفه حمل بار به آلمان استفاده نمایند. پرسنل متخصص در امور بسته بندی در منزل شما حاضر شده و اضافه بار شما را جهت به سلامت رسیدن آن به مقصد بسته بندی می کنند. این مجموعه فریت بار شما را از طریق فرودگاه های برلین ، هامبورگ ،اشتوتگارت و دورتموند با کمتر از 30 در صد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری به آلمان انجام می دهد. در صورت تمایل به فریت بار به آلمان با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به آلمان، ارسال بار هوایی به آلمان

از شاخه های اصلی فریت بار به مقصد تضمین سلامت کالای ارسالی است که جزء دغدغه های مسافرین نیز محسوب می شود. این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی است. تضمین سلامت کالای شما در زمان فریت بار به آلمان را به مجموعه فریت بار دات کام بسپارید.

 

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به آلمان از طریق فریت بار هوایی

 

1. درصورت نیاز اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل مجرب این مجموعه بسته بندی میشود.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به آلمان حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به آلمان ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.

فریت بار به فرانکفورت در آلمان، با مناسب ترین نرخ حمل هوایی

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به فرانکفورت

فریت بار به هامبورگ آلمان، با مناسب ترین نرخ ارسال هوایی بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به هامبورگ

فریت بار به دوسلدورف

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به دوسلدورف

فریت بار به مونیخ

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به مونیخ