فریت بار به اتریش ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به اتریش با کمترین قیمت در تخصص ما است. اتریش از کشور های توریستی و مهاجر پذیر جهان محسوب می شود. روزانه تعداد زیادی مهاجر و یا مسافر از ایران، به دلایل گوناگونی از قبیل اقامت، ادامه تحصیل و یا بازدید از دوستان و اقوام و آشنایان به کشور اتریش سفر می کنند. یکی از مشکلات این مسافرین و مهاجرین ارسال بار زیاد با خود به اتریش است.
به دلیل اینکه ایرلاین محدودیت های مقدر بار مجاز در پروازهای خارجی را اعمال کرده است، بنابراین مسافرین قادر به حمل بار بهمراه خود به مقدار دلخواه نمیباشند و این موضوع به یک دغدغه در بین مسافرین و مهاجرین به اتریش تبدیل شده است.
دو راه حل متفاوت پیش روی مسافرین عزیز جهت حمل اضافه بار مسافری به اتریش است. راه اول که راه حل ساده و غیر اصولی است به همراه داشتن بار اضافه در همان روز پرواز است. در این صورت شما برای بار اضافه خود جریمه هنگفت به شرکت هواپیمایی پرداخت خواهید کرد. قاعدتا این روش به صرفه نیست. چرا که در بعضی از موارد ارزش بار شما از مبلغ جریمه پرداختی به ایرلاین کمتر است. اما روش دوم که روشی عاقلانه و مقرون به صرفه است فریت بار به اتریش است. در روش فریت بار، شما اضافه بار خود را چند روز قبل با قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هماهنگ می کنید. هزینه فریت بار به اتریش کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به اتریش در پای کانتر پرواز می باشد. خب طبیعتا به صرفه است که روش دوم را انتحاب کرده و نگرانی های خود را کاهش دهیم.
شما قبل از اینکه به اتریش سفر کنید با وب سایت فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. همکاران ما در صورت لزوم اضافه بار شما جهت سالم رسیدن به مقصد مورد نظر در اتریش بطور اصولی بسته بندی می کنند. پس بسته بندی اصولی، بار را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که مجموعه فریت بار دات کام بار شما را از هر فرودگاه مبدا در ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران به وین ارسال می کند. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

ارسال بار به اتریش ( حمل بار هوایی به اتریش ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین عزیزی که عازم کشور توریستی اتریش هستند می توانند با تماس با مجموعه فریت بار دات کام با کمترین تعرفه ارسال بار تمام اضافه بار خود را به اتریش ارسال کنند. همکاران مجرب مجموعه فریت بار دات کام، بار شما جهت ارسال به مقصد در منزل شما بسته بندی کرده و برای ارسال به وین به قسمت بار فرودگاه امام خمینی ارسال می کنند.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به اتریش، ارسال بار هوایی به اتریش

از دغدغه های شایع میان مسافرین، حصول اطمینان آنها از سالم رسیدن بارشان به مقصد است. مجموعه فریت بار دات کام دارای تخصص بسته بندی اصولی بار جهت حمل آن به مقصد می باشد. و آماده است که ارسال بار شما به اتریش را به بهترین نحو انجام دهد.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به اتریش از طریق فریت بار هوایی

1. بسته بندی اضافه بار شما در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و کار آمد.
2. حمل بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به اتریش
3. صدور بارنامه هوایی با کمترین تعرفه فریت بار به اتریش به همراه اخذ رزرو کتبی آن از شرکت هواپیماییو تحویل آن به شما.

فریت بار به وین با مناسب ترین نرخ حمل بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به وین