فریت بار به استرالیا ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به استرالیا را با خاطری آسوده به ما بسپارید. استرالیا از کشور های توریستی و مهاجر پذیر جهان محسوب می شود. مهاجرین فراوانی جهت اقامت و یا ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. مسافرین زیادی هم جهت بازدید از اقوام و آشنایان به استرالیا سفر می کنند. به طور قطع این مسافران دارای بار زیادی جهت حمل به استرالیا هستند و جابه جایی این همه بار برای آنها دشوار بوده چه بسا مشمول جریمه اضافه بار نیز شوند.
به دلیل محدودیت در حمل بار در پرواز های خارج از کشور توسط ایرلاین بیشتر مسافرین و مهاجرین به استرالیا از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه رنج می برند و نمی توانند به مقدار دلخواه بار با خود جابه جا کنند.
برای حمل بار اضافه به استرالیا دو روش پیش روی ما است.روش اول که روشی غیر اصولی و به صرفه نیست حمل بار در پای کانتر پرواز است. این روش مشمول جریمه سنگین اضافه بار توسط شرکت هواپیمایی می شود. در بعضی موارد این جریمه هنگفت بیشتر از ارزش محموله شما می شود. راه حل دوم سپردن بار به مجموعه فریت بار دات کام جهت فریت به استرالیا است.به دلیل اینکه هزینه فریت بار به استرالیا کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به استرالیا است پس روش صحیح  ان است که ما از فریت بار به استرالیا استفاده کرده و چند روز قبل فریت بار خود را به مقصدمان انجام دهیم.
فرایند کار بدین منوال است که قبل از اینکه شما به استرالیا سفر کنید با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام تماس بگیرید. مجموعه فریت بار دات کام در صورت لزوم بار شما را بسته بندی می کند، سپس به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی حمل می شود. مجموعه ما بار شما را جهت ارسال به استرالیا می تواند از طریق فریت بار به کانبرا ، سیدنی ، ملبورن ، فریت بار به پرث یا ارسال بار به بریزبن از فرودگاه مبدا و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انجام دهد.

فریت بار به استرالیا ( حمل بار هوایی به استرالیا ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین به مقصد استرالیا دارای محدودیت های حمل بار همراه هستند. آنها میتوانند با تماس با این مجموعه از مناسبترین تعرفه فریت بار به استرالیا (کمترین تعرفه حمل بار به استرالیا) استفاده نمایند. شرکت فریت بار دات کام با داشتن پرسنل مجرب در امر بسته بندی بار اضافه بار شما را جهت سالم رسیدن آن به مقصد در منزل بسته بندی حرفه ای انجام می دهند. سپس بار شما را با کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری جهت فریت بار به ادلاید ، فریت بار به سیدنی استرالیا آماده می کند.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به استرالیا، ارسال بار هوایی به استرالیا

یکی از فاکتور های مهم در حمل و نقل کالا سالم رسیدن آن به مقصد است. مجموعه فریت بار دات کام با بسته بندی تخصصی و اصولی بار به سلامت رسیدن بار شما را به استرالیا تضمین می کند. فقط کافی است به این مجموعه اطمینان کرده و فریت بار خود را به ما بسپارید.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به استرالیا از طریق فریت بار هوایی

1. بسته بندی اصولی اضافه بار مسافری شما در منزل مطابق با استاندارد های بین المللی .
2. ارسال بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی برای انجام تشریفات گمرکی.
3. صدور بارنامه هوایی و دریافت رزرو کتبی با مناسبترین هزینه فریت بار و تحویل آن به شما.

فریت بار به سیدنی با نازلترین قیمت در ایران

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به سیدنی استرالیا

فریت بار به ملبورن با قیمتهای بسیار مناسب

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به ملبورن استرالیا

فریت بار به پرث بسرعت و با کمترین هزینه

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به پرث استرالیا

فریت بار به بریزبن با مناسبترین نرخ حمل بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به بریزبرن استرالیا

فریت بار به ادلاید با نازلترین نرخ حمل هوایی

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به ادلاید استرالیا

فریت بار به کانبرا با مناسبترین نرخ حمل بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به کانبرا استرالیا