فریت بار به اسپانیا ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به اسپانیا با مناسبترین نرخ حمل هوایی در تخصص ما است. روزانه مهاجرین و مسافرین بسیاری به کشور اسپانیا سفر می کنند. اسپانیا یک کشور توریستی و مهاجر پذیر تلقی می شود. اکثر مسافرین عازم اسپانیا به قصد اقامت، ادامه تحصیل و یا بازدید از اقوام به این کشور توریستی سفر می کنند. این مسافرین غالبا قصد حمل بار زیادی با خود به اسپانیا را دارند.
به دلیل محدودیت حمل بار پیش از حد مجاز در پرواز های خارجی برای مسافرین عزیز، این عزیزان نمی توانند مقدار بار دلخواه به همراه خود داشته باشند.این محدودیت ها توسط ایرلاین اتخاذ شده و باعث نگرانی مسافرین عزیز در ارسال بار خارج از حد مجاز می شود.
مجموعه فریت بار دات کام راه حل کارآمدی را ارائه می دهد. این راه حل فریت بار اضافی به اسپانیا است. این کار از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی قبل از مسافرت شما قابل انجام است. هزینه فریت بار به میزان 30 درصد جریمه اضافه بار مسافری به اسپانیا می باشد. طبیعتا مقرون به صرفه است که از مجموعه فریت بار دات کام جهت ارسال بار کمک بگیریم. چرا که اگر بار اضافه خود را در هنگام پرواز با خود به همراه داشته باشیم در کانتر پرواز جریمه اضافه بار متوجه ماست که در برخی موارد ارزش بار شما از مبلغ جریمه پرداختی به ایرلاین کمتر است. پس این روش غیر اصولی و غیر منطقی است و بهتر است که از روش فریت بار بهره ببریم.
تنها کاری که شما انجام خواهید داد قبل از عزیمت به اسپانیا با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. همکاران مجرب این مجموعه در منزل و یا محل کار شما حضور یافته و در صورت صلاحدید اضافه بار شما جهت به سلامت رسیدن به مقصد مورد نظر در اسپانیا بطور اصولی بسته بندی می کنند.. سپس به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می شود. این مجموعه فریت بار شما را از فرودگاه مبدا پرواز با قسمت بار فرودگاه امام خمینی به فرودگاه های مایورکا، مادرید، بارسلون، والنسیا و مالاگا انجام می دهد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به اسپانیا ( حمل بار هوایی به اسپانیا ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

 

مسافرینی که رهسپار اسپانیا هستند و بار آنها زیاد بوده و بیش از حد مجاز است میتوانند با تماس با مجموعه فریت بار دات کام از مناسبترین تعرفه حمل بار به اسپانیا استفاده نمایند. پرسنل این شرکت در صورت نیاز اضافه بار شما را جهت حمل بسته بندی اصولی می کنند تا سلامت بار شما را تا رسیدن به مقصد تضمین کنند. سپس بار شما را جهت فریت بار به زاراگوزا ، فریت بار به مادرید ، فریت بار به بارسلون و فریت بار به والنسیا به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال خواهند داد. هزینه فریت بار به اسپانیا کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به اسپانیا، ارسال بار هوایی به اسپانیا

 

سلامت کالای ارسالی برای شما یکی از دغدغه های اصلی شما در هنگام فریت بار می باشد. مجموعه فریت بار دات کام ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار این دغدغه مسافرین را در نظر گرفته و سلامت کالای شما را در هنگام حمل ونقل با بسته بندی اصولی تامین می کند.

 

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به اسپانیا از طریق فریت بار هوایی

 

1. اضافه بار مسافر را در صورت نیاز در منزل ایشان ، توسط پرسنل آموزش دید بسته بندی می کند.
2. بار شما جهت انجام تشریفات گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
3. بارنامه هوایی با کمترین هزینه فریت بار صادر شده و بهمراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

فریت بار به مادرید با کمترین قیمت حمل هوایی

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به مادرید

فریت بار به بارسلون از تمام شهر های ایران

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به بارسلون