ارسال هوایی بار

ارسال هوایی بار

فریت بار به ایتالیا ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به ایتالیا در تخصص پرسنل حرفه ای ما است. کشور ایتالیا بخاطر پیشرفت و قدمت تاریخی میزبان تعداد زیادی از مسافران ایرانی می باشد. روزانه تعداد زیادی از این مهاجرین و مسافرین از مقصد کشورمان برای ادامه تحصیل به ایتالیا سفر میکنند. تعدادی هم به قصد دید و بازدید از اقوام و آشنایان به ایتالیا سفر میکنند. این مسافرین و مهاجرین غالبا به دنبال قیمت حمل بار به ایتالیا هستند و  قصد حمل بار زیادی با خود به ایتالیا را دارند.

در اکثر سفرهای هوایی خارجی، برای میزان حمل بار مجاز، از طرف ایرلاین ها محدودیت هایی تعیین گردیده است، این امر باعث تشویش خاطر مسافرینی که قصد ارسال بار به ایتالیا را دارند میشود.

برای انتقال این اضافه بار به ایتالیا دو راه موجود است. اولین روش،این است که اضافه بار را پای کانتر پرواز به ایتالیا تحویل دهید. البته انجام این روش مستلزم پرداخت جریمه جهت حمل اضافه بار به ایتالیا خواهید بود،مبلغ جریمه بسیار هنگفت است و در بعضی مواقع مبلغ جریمه از ارزش کالای شما بسیار بیشتر می باشد. پس نتیجه میگیریم این روش کاملا غیر اصولی و غیر عقلانی است.

اما نگران نباشید راه دوم و مقرون بصرفه تری هم وجود دارد و آن فریت اضافه بار به ایتالیا (ارسال هوایی اضافه بار) می باشد. اینکار از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت شما به ایتالیا میباشد. هزینه فریت بار به ایتالیا کمتر از یک سوم جریمه اضافه بار به ایتالیا در پای کانتر پرواز می باشد.

وقتی اضافه بار دارید و قصد سفر به ایتالیا، قبل از سفر با مجموعه ما تماس بگیرید،پرسنل مچرب مجموعه ،در منزل شما  حاضر میشوند و اگر به نتیجه رسیدند که بار شما در حین انتقال به ایتالیا احتمال آسیب دیدگی دارد،بار شما را کاملا اصولی بسته بندی میکنند و بعد از انتقال به قسمت بار فرودگاه امام خمینی و انجام امور گمرکی، به ایتالیا ارسال میکنند، شما میتوانید از خدمات حمل بار به ایتالیا در این مجموعه ، شامل فریت بار به تورین، حمل بار هوایی به رم ، ارسال بار هوایی به میلان ، فریت بار به جنوا ، ارسال بار به ونیز از مبدا تمام فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی بهره مند شوید،اگر نیاز به مشاوره داشتید باما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به ایتالیا ( حمل بار هوایی به ایتالیا ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

 

اگر مسافر هستید و اضافه با دارید و بدنبال روشی بصرفه  و ایمن برای انتقال اضافه بار خود هستید،با مجموعه وب سایت تخصصی فریت بار دات کام تماس بگیرید، و از سرویس بسته بندی تخصصی اضافه بار تان جهت به سلامت رسیدن آن به مقصد در کمال استفاده را بنمایید.

بار شما بعد از بسته بندی تخصصی توسط کادر مجموعه جهت فریت بار به باری ، فریت بار به فلورانس، فریت بار به تورین و فریت بار به بلونا و … به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انتقال داده خواهد شد. هزینه ارسال بار به ایتالیا  با هواپیما و با ساز و کار فریت بار، کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است. در صورت تمایل به فریت بار به ایتالیا با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به ایتالیا

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به ایتالیا، ارسال بار هوایی به ایتالیا

مسلماً بعد از فریت اضافه بار، شما نگران این مسئله خواهید بود که آیا بارتان به سلامت به مقصد خواهد رسید یانه؟ اما نگران نباشید چون شما مجموعه ما را انتخاب کرده اید و این مجموعه خدمات متنوعی در باب بسته بندی اصولی و حرفه ای بارشما در راستای سالم رسیدنش تا مقصد موردنظرشما دارد. فریت بار دات کام جهت فریت بار به ایتالیا و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

 

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به ایتالیا از طریق فریت بار هوایی

1. درصورت نیاز اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه بسته بندی میشود.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به ایتالیا حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به ایتالیا ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

فریت بار به رم پایتخت ایتالیا ، با نازلترین قیمت حمل از ایران

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به رم ایتالیا

فریت بار به میلان، ایتالیا، با قیمت های بسیار مناسب

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به میلان

 

چه افرادی میتوانند از ترمینال بار فرودگاه امام به ایتالیا بار ارسال کنند؟

همه افراد اعم از مسافر و مهاجر و تاجر و صادرکننده. مسافرین و مهاجرین یا اعضای خانواده انها با در دست داشتن مدارک لازم و بار بسته بندی شده خود میتوانند جهت ارسال هوایی بار به ایتالیا به ترمینال بار فرودگاه امام مراجعه کنند. همچنین صادر کنندگان کالا به ایتالیا با کارت بازرگانی و لیست عدل بندی و فاکتور فروش بار صادراتی خود از ترمینال کارگو فرودگاه امام میتوانند بار خود را به ایتالیا ارسال کنند.

مدارک لازم بزای ارسال هوایی لوازم منزل به ایتالیا چیست؟

برای ارسال هوایی لوازم منزل به ایتالیا از فرودگاه امام ، فقط احتیاج به گذرنامه وکارت ملی و بلیط پرواز به ایتالیا است.