فریت بار به فرانسه ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به فرانسه را با خیالی آسوده به ما بسپارید. فرانسه از جمله کشورهایی است که هم توریستی است و هم مهاجرین زیادی روزمره به قصد ماندن و یا ادامه تحصیل از ایران روانه اش میشوند. این عزیمت به قصد سفر و یا ادامه تحصیل و یا حتی بازدید از دوستان و آشنایان که باشد لاجرم این افراد قصد حمل بار زیادی را به همراه خود به فرانسه دارند.
اما ایرلاین ها محدودیتهایی برای مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی اعمال میکنند که باعث شده درگیری ذهنی برای مسافرین و مهاجرین به فرانسه ایجاد شود، چرا که با اعمال این قوانین ابن افراد دیگر قادر نخواهند بود هر مقدار که میخواهند اسباب و اثاث منزل و لوازم شخصی با خود همراه کنند.
برای انتقال و ارسال اضافه بار مسافران به فرانسه دو راه پیش روی این عزیزان وجود دارد، راه اول ارسال اضافه بار به فرانسه پای کانتر پرواز میباشد، که چون حمل اضافه بار بر طبق قانون محدودیت مقدار بار مجاز،ممنوع است، مسافر مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی به عنوان جریمه اضافه بار خواهد بود. اگر کمی حوصله بخرج دهیم با یک حساب سرانگشتی می فهیم در اکثر موارد هزینه ای که به عنوان جریمه پرداخت میشود حتی از ارزش مادی بار ما بیشتر است، بنابر این، این راه کاملا غیر اصولی است. خوشبختانه راه دومی هم وجود دارد که فریت بار به فرانسه می باشد،قبل از سفر شما به فرانسه از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) ارسال بار شما به فرانسه (فریت بار به فرانسه)انجام میشود. این نکته نیز قابل توجه است که هزینه فریت بار به فرانسه کمتر از۳۰درصد جریمه اضافه بار درپای کانتر پرواز می باشد.
قبل از سفر به فرانسه با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. اگر ضروری باشد، برای این که اضافه بار شما در کمال سلامت به فرانسه برسد، به طور اصولی بسته بندی خواهد شد، سپس به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می شود. این مجموعه ارسال اضافه بار شما را از طریق حمل بار هوایی به پاریس ، ارسال بار هوایی به نانت ، فریت بار به مارسی، ارسال بار به موناکو از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت باربری فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

ارسال بار به فرانسه ( حمل بار هوایی به فرانسه ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین عازم به فرانسه در حین سفر به کانادا درگیر اعمال محدودیت مقدار مجاز بار از طرف ایرلاین ها میشوند. این افراد در این مواقع میتوانند با مجموعه تماس بگیرند و از مناسبترین تعرفه فریت بار به فرانسه (کمترین تعرفه حمل بار به فرانسه) استفاده نمایند. پرسنل این شرکت در منزل حاضرمیشوند و برای ایمن رسیدن بار به فرانسه آنرا بسته بندی مینمایند. سپس بار شما را جهت فریت بار به پاریس ، فریت بار به موناکو و فریت بار به مارسی و … به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال خواهند داد. هزینه فریت بار به فرانسه کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است. در صورت تمایل به فریت بار به فرانسه با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به فرانسه، ارسال بار هوایی به فرانسه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از ارسال بار،نگران این باشید که آیا بارتان صحیح و سالم به مقصد خواهد رسید یا نه؟ با یک تصمیم گیری اصولی میتوانید خود را از شر این نگرانی برهانید،با انتخاب مجموعه ما برای انجام فرایند فیت بار به فرانسه آسوده خیال باشید،چون مجموعه فریت بار دات کام جهت ارسال بار،خدمات تخصصی بسته بندی ارائه می دهد. فریت بار دات کام جهت فریت بار به فرانسه و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به فرانسه از طریق فریت بار هوایی

1. بعد از حضور پرسنل مجرب درمنزل،برحسب نیاز، اضافه بار بسته بندی میشود.
2. برای انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به فرانسه بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل زمینی می گردد.
3. با نازلترین قیمت بارنامه هوایی ، فریت بار ( تعرفه حمل بار به فرانسه ) صادر میشود .بهمراه رزرو کتبی که از شرکت هواپیمایی اخذ شده ، به شما تقدیم خواهد شد.

فریت بار به پاریس با نازلترین نرخ باربری

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به پاریس