فریت بار به هند ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به هند را به پرسنل کارآزموده ما بسپارید. روزانه از کشورمان ایران تعداد زیادی مسافر به قصد هندوستان سفر میکنند،در بیشتر مواقع این سفر جنبه گردشکری دارد،چون هندوستان باداشتن مکان های تاریخی و طبیعت جذاب جزو کشورهای توریستی میباشد،سفر ایرانیان به قصد گردشکری ، اقامت و یا ادامه تحصیل در هندوستان انجام میشود، تعداد زیادی هم برای دیدن اقوام خود که ساکن هندوستان هستند قصد عزیمت به هندوستان را میکنند، بهرحال به هر دلیلی که این سفر برنامه ریزی شود،در اکثر موارد بار زیادی توسط مسافرین حمل خواهد شد، و اینجاست که این افراد دچار تشویش خاطر میشوند،همانطور که میدانید میزان مجاز بار در پروازهای خارجی محدودیتهایی دارد که وقتی شما اضافه بار دارید و نگران انتقالش هستید باید چاره ای بیاندیشید.
دو راهکار برای حل مشکل ارسال اضافه بار به هندوستان وجود دارد ،گزینه اول که در ابتدا بسیار سهل و آسان بنظر میاید،ارسال اضافه بار مسافری در پای کانتر پرواز ست. در این روش شما بدون توجه به محدودیت میزان بار،به فرودگاه میروید و چون اضافه بار دارید،مجبور به پرداخت جریمه برای ارسال اضافه بارتان به هندوستان خواهید شد،مبلغ این جریمه در اغلب موارد از ارزش کالای ارسالی شما بیشتر است،پس گزینه اول روشی غیر اصولی است. اما راه دوم و بصرفه تری نیز وجود دارد. راه دوم برای ارسال اضافه بار هر مسافر ، فریت بار به هند است. اینکار از طریق قسمت بار فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت شما به هندوستان میباشد. هزینه فریت بار به هند کمتر از یک سوم جریمه اضافه بار به هندوستان در پای کانتر پرواز می باشد.
قبل از سفر به هندوستان با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. اگر ضرورت داشته باشد،برای اینکه اضافه بار شما سالم به هندوستان برسد، همکاران متخصص مجموعه پس از حضور در محل ،بار را کاملا حرفه ای بسته بندی میکنند و بعد برای ادامه امور به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده میشود. این مجموعه ارسال بار شما را از طریق فریت بار به احمدآباد ، حمل بار هوایی به دهلی، ارسال بار هوایی به بمبئی ، فریت بار به بنگلور ، ارسال بار به چنای از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

ارسال بار به هندوستان ( حمل بار هوایی به هندوستان ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین که قصد سفر به به هندوستان را دارند با محدودیت مقدار مجاز بار همراه مسافر در حین سفر مواجه میشوند. آنها میتوانند با تماس با این مجموعه میتوانند از خدمات این مجموعه شامل بسته بندی تخصصی بار جهت سالم رسیدنش به هندوستان و همچنین پایین ترین هزینه حمل (کمترین تعرفه حمل بار به هندوستان) استفاده کنند.پرسنل ما بعد از بسته بندی دقیق ، بار شما را جهت فریت بار به گوآ ، فریت بار به جیپور ، فریت بار به دهلی و فریت بار به ببنگلور و … به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال خواهند داد. هزینه فریت بار به هندوستان کمتر از یک سوم مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است. در صورت تمایل به فریت بار به هندوستان با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به هندوستان، ارسال بار هوایی به هندوستان

بعد از انجام فریت بار به هندوستان،نگرانی هی مسافرین شروع میشود که آیا بارشان سالم به مفصد میرسد یانه؟ اما بهتر است بدانید این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی میباشد. فریت بار دات کام جهت فریت بار به هندوستان و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به هندوستان از طریق فریت بار هوایی

1. در صورت نیاز اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه بسته بندی میشود.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به هندوستان حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به هندوستان ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.

فریت بار به دهلی با مناسب ترین نرخ بازار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به دهلی

فریت بار به بمبئی از باربری فرودگاه امام

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به بمبئی

فریت بار به بنگلور با کمترین نرخ قیمت حمل

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به بنگلور