فریت بار به کانادا ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به کانادا در تخصص ما است. بدلیل موقعیت توریستی کانادا و اینکه کشوری مهاجر پذیر است، از کشور ما ایران هم ،روزانه مهاجرین و مسافرین با هدف اقامت یا ادامه تحصیل و یا مسافرت به کانادا سفر میکنند. در این میان عده ای هم با هدف دید و بازدید از دوستان و آشنایان به کانادا سفر میکنند. اکثر این افراد قصد دارند بار اضافی با خود به کانادا ببرند.
اما بعلت قانون محدودیت مقدار مجاز بار در پروازهای خارجی ، مسافرین و مهاجرین، قادر به حمل بار بهمراه خود به مقدار دلخواه نمیباشند، و این امر باعث نگرانی مسافرین و مهاجرین به کانادا میشود.
برای ارسال اضافه بار به کانادا از دو طریق میتوان وارد عمل شد، یکی از این دو راه که کاملا غیر اصولی است ،ارسال بار به کانادا در پای کانتر پرواز است ،برای این کار مسافر باید متحمل پرداخت جریمه اضافه بار گردد که اگراهل حساب و کتاب باشید خواهید فهمید که این راه اصلا مقرون بصرفه نخواهد بود و گاهی ارزش بار شما بسیار پایین تر از رقم پرداختی برای جریمه است. در برابر این راه غیر اصولی راه دوم و بصرفه تری نیز وجود دارد. راه دوم برای ارسال اضافه بار هر مسافر ، فریت بار به کانادا است. اینکار از طریق قسمت بار فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت شما به کانادا میباشد. هزینه فریت بار به کانادا کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به کانادا در پای کانتر پرواز می باشد.
قبل از سفر به کانادا با وب سایت فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید، اگر ضرورتی داشته باشد اضافه بار شما اصولی بسته بندی میشود تا به سلامت به کانادا برسد، سپس به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می شود. این مجموعه ارسال بار شما را از طریق فریت بار به هالیفکس ، حمل بار هوایی به تورنتو ، ارسال بار هوایی به مونترال ، فریت بار به ونکوور ، ارسال بار به ادمونتون از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

فریت بار به کانادا ( حمل بار هوایی به کانادا ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

مسافرین در زمان سفر به کانادا با محدودیت مقدار بار مجاز همراه مسافر در حین سفر مواجه میشوند. راه حل تماس با این مجموعه است .با اینکار میتوانند به دو هدف اساسی دسترسی پیدا کنتد،اول اینکه بارشان توسط کادر مجرب مجموعه،بصورت اصولی بسته بندی میشود و آسوده خاطر میشوند که بارشان به سلامت به مقصد خواهد رسید، دوم اینکه اضافه بارشان با بهترین نرخ حمل بار به کانادا (کمترین تعرفه فریت بار به کانادا) ارسال خواهد شد،با این مجموعه میتوانید برای انتقال بارتان به هالیفکس ، فریت بار به تورنتو ، فریت بار به اوتاوا و فریت بار به کالگری کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری را هزینه نمایید. در صورت تمایل به فریت بار به کانادا با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به کانادا، ارسال بار هوایی به کانادا

اگر مسافر هستید و بعد از انجام فریت بار به کانادا نگران به سلامت رسیدنش به کانادا هستید،آسوده خیال باشید زیرا با وجود کادر مجرب مجموعه در زمینه بسته بندی اساسی، بار شما کاملا سالم به مقصد میرسد. فریت بار دات کام جهت فریت بار به کانادا و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به کانادا از طریق فریت بار هوایی

1. درصورت نیاز اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه بسته بندی میشود.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به کانادا حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به کانادا ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.

فریت بار به تورنتو با مناسبترین نرخ ارسال بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به تورنتو کانادا

فریت بار به ونکوور با کمترین هزینه حمل

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به ونکوور کانادا

فریت بار به مونترال با مناسبترین نرخ

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به مونترال کانادا

فریت بار به کلگری با مناسبترین نرخ حمل بار

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به کلگری

فریت بار به اتاوا کانادا با مناسبترین نرخ حمل

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به اوتاوا

فریت بار به هلیفکس با مناسبترین نرخ حمل

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به هلیفکس

فریت بار به ادمونتون با مناسبترین نرخ حمل

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به ادمونتون