فریت بار به انگلستان ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به انگلستان در تخصص ما است. کشور انگلستان کشوری با قدمت چندین ساله و توریستی و مهاجر پذیر است. روزانه تعداد زیادی از مسافرین جهت اقامت و یا ادامه تحصیل به این کشور مسافریت می کنند. ایرانیان بسیاری نیز مقیم انگلستان بوده و بازدید کنندگان زیادی جهت دیدار با آنها به کشور انگلستان سفر می کنند. طبیعتا این مسافرین دارای بار زیادی برای حمل به انگلستان خواهند داشت.
شرکت هواپیمایی ایرلاین مقدار بار قابل حمل به همراه مسافر را محدود کرده است و این محدودیت ها باعث گردیده مسافرین و مهاجرین عازم انگلستان نتوانند تمامی بار خود را به همراه خود حمل کنند. اعمال این محدودیت ها در پروسه حمل بار باعث رنجش مسافران شده است.
دو روش جهت حمل اضافه بار مسافری به انگلستان وجود دارد. روش اول ارسال بار اضافه به همراه خود مسافر در پای کانتر پرواز است. خب به طبع در این حالت شما مشمول جرایم سنگین اضافه بار خواهید شد. در برخی موارد ارزش بار شما از مبلغ جریمه پرداختی به ایرلاین کمتر است. با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که این راه به صرفه نمی باشد. روش دوم که روشی مقرون به صرفه می باشد ارسال اضافه بار هر مسافر ، توسط فریت بار به انگلستان است. هزینه فریت بار به انگلستان کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به انگلستان در پای کانتر پرواز می باشد. این کار از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت شما به انگلستان انجام می گیرد.
قبل از اینکه عازم انگلستان شوید با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. مجموعه ما اضافه بار شما را در صورت نیاز با بهترین مواد استاندارد و اصولی بسته بندی می کنند. سپس بار شما به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی حمل می شود. این مجموعه ارسال بار شما را از طریق فریت بار به لندن ، فریت بار به منچستر ، فریت بار به برایتون ، فریت بار به ساوت هامپتون و یا فریت بار به لیورپول از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد. اگر تمایل به مشاوره دارید با ما تماس حاصل نمایید.

 

فریت بار به انگلستان ( حمل بار هوایی به انگلستان ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

همانطور که قبل اشاره شده جهت رفع معضل اضافه بار مسافری همراه می توانید از فریت بار خود به انگلستان کمک بگیرید. با تماس با مجموعه فریت بار دات کام می توانید علاوه بر حل مشکل اضافه بار خود از مناسبترین تعرفه حمل بار به انگلستان (کمترین تعرفه حمل بار به انگلستان) نیز بهره مند شوید. پرسنل این شرکت با داشتن تخصص های لازم در امر بسته بندی کالا، بار شما را در منزل شما بسته بندی کرده سپس بار شما را جهت فریت بار به لندن ، منچستر ، لیورپول و یا به برایتون به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال خواهند داد.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به انگلستان، ارسال بار هوایی به انگلستان

یکی از انتظارات اصلی مسافرین در هنگام فریت بارشان سالم رسیدن بار به مقصد می باشد. این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی میباشد. بنابراین فریت بار دات کام جهت فریت بار به انگلستان همواره در کنار شماست و سلامت کالای شما را در هنگام فریت آن به مقصد تضمین می کند.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به انگلستان از طریق فریت بار هوایی

1. درصورت نیاز، بسته بندی اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل آموزش دیده صورت می گیرد.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به انگلستان حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به انگلستان ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.

فریت بار به لندن از باربری فرودگاه امام

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به لندن

فریت بار به منچستر از تمام شهر های ایران

فریت بار مسافری، لوازم منزل و تجاری (کارگو) از باربری فرودگاه امام به منچستر