فریت بار به ترکیه ( ارسال اضافه بار، لوازم منزل و یا بار تجاری از طریق حمل هوایی )

فریت بار به ترکیه بوسیله هواپیما در تخصص ما است. از آنجایی که ترکیه کشوریست زیبا با جاذبه های توریستی فراوان و در ضمن مهاجر پذیر، مهاجرین و مسافرین بسیاری روزانه از کشورمان ایران جهت ادامه تحصیل و یا حتی اقامت به ترکیه سفر میکنند. بسیاری از مسافرین هم به جهت دید و بازدید از دوستان و اقوام و آشنایان به ترکیه سفر میکنند، بهرحال این سفر بهر دلیلی که باشد، این افراد بار میخواهند بار زیادی را با خود به ترکیه ببرند.
اما بعلت محدودیت اعمال شده توسط ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی ،قادر به حمل بار بهمراه خود به مقدار دلخواه نمیباشند. لذا مسافرین و مهاجرین به ترکیه از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه توسط شرکتهای هواپیمایی رنج میبرند.
برای انتقال اضافه بار به ترکیه دو راه پیش روی این افراد میباشد، راه اول ارسال بار در پای کانتر پرواز است،که چون بار ارسالی بیشتر از میزان قانونی میباشد، شامل پرداخت جریمه هنگفت خواهد شد که باید توسط مسافر پرداخت شود، اما در بسیاری از موارد این هزینه گزاف از ارزش مادی کالای مسافر خیلی بیشتر است، در نتیجه راه اول کاملا غیر معقول بنظر میرسد ،و اما راه دوم شامل فریت اضافه بار به ترکیه میشود (ارسال اضافه بار به ترکیه). اینکار از طریق قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (کارگو فرودگاه امام خمینی) قبل از مسافرت به ترکیه میباشد. هزینه فریت بار به ترکیه کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به ترکیه در پای کانتر پرواز می باشد.
برای مشاوره و انجام فریت اضافه بارتان، قبل از عزیمت به ترکیه با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. همکاران متخصص مجموعه اگر صلاح ببینند ، اضافه بار شما را جهت به سلامت رسیدن به مقصد مورد نظر در ترکیه بطور اصولی بسته بندی میکنند. سپس به صورت زمینی تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل مینمایند. این مجموعه ارسال بار شما را از طریق حمل بار هوایی به آنکارا ، ارسال بار هوایی به استانبول ، فریت بار به ازمیر ، ارسال بار به آنتالیا از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد.

 

ارسال بار به ترکیه ( حمل بار هوایی به ترکیه ) توسط مجموعه فریت بار دات کام

کسانی که برای عزیمت به ترکیه نگران میزان بار خود هستند و فکر میکنند بارشان از میزان تعیین شده بیشتر است. آنها میتوانند با تماس با این مجموعه از مناسبترین تعرفه حمل بار به ترکیه (کمترین تعرفه حمل بار به ترکیه) استفاده نمایند. پرسنل این شرکت بسته بندی اضافه بار شما را جهت به سلامت رسیدن آن به مقصد در منزل شما انجام میدهند. سپس بار شما را جهت فریت بار به استانبول ، فریت بار به ازمیر و فریت بار به آنکارا و … به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال خواهند داد. هزینه فریت بار به ترکیه کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است. در صورت تمایل به فریت بار به ترکیه با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی فریت بار دات کام جهت حمل بار هوایی به ترکیه، ارسال بار هوایی به ترکیه

یکی از دغدغه های اصلی مسافرین پس از انجام فریت بار، به سلامت رسیدن بارشان به مقصد می باشد. این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی میباشد. فریت بار دات کام جهت فریت بار به ترکیه و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

سایر خدمات فریت بار دات کام جهت ارسال اضافه بار مسافری به ترکیه از طریق فریت بار هوایی

1. درصورت نیاز اضافه بار مسافر در منزل شما، توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه بسته بندی میشود.
2. بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام تشریفات گمرکی برای ارسال به ترکیه حمل می گردد.
3. بارنامه هوایی با مناسبترین هزینه فریت بار ( تعرفه حمل بار به ترکیه ) صادر شده. با بهمراه رزرو کتبی آن از شرکت هواپیمایی اخذ شده و به شما منتقل خواهد گردید.

فریت بار به استانبول با بهترین نرخ حمل هوایی

فریت بار مسافری ، لوازم منزل و تجاری(کارگو) از باربری فرودگاه امام به استانبول